Oficialus „SportoLinija.lt“ internetinės parduotuvės pristatymas

Vakar (2015-10-09), Kauno krepšinio lygos naujojo sezono atidarymo šventėje – burtų traukimo ceremonijoje, gavau progą oficialiai pristatyti naująjį (tiksliau naujai atgimusį) mano vystomą projektą – internetinę sporto prekių parduotuvę „SportoLinija.lt“. Renginys vyko Žalgirio arenoje įsikūrusiame bare „11“.

Su Kauno krepšinio lyga (KKL) sėkmingai bendradarbiauju jau 9 metus (nuo 2006 metų, KKL lygos kūrimosi pati pradžia). Visą šį laikotarpį lygoje rungtyniauja ir mūsų organizacijos (VšĮ sporto agentūros „Sporto projektai“) krepšinio komanda, kurios pavadinimas keitėsi keletą kartų. Šiai dienai komanda vadinasi „BC BOOM“ ir naujame sezone rungtyniaus KKL C lygoje bei įvairiuose turnyruose. Taip pat KKL lygos kūrimosi pradžioje teko šiek tiek prisidėti ir iš vadybos pusės.

Grįžtant prie e-parduotuvės, tai kol kas dar vyksta prekių kėlimo į sistemą procesas, todėl dar nėra pilno parduotuvės vaizdo, tačiau greitu metu ir šie darbai bus atlikti. Parduotuvė jau yra veikianti ir įkeltas prekes jau galite užsisakyti.

Keletas nuotraukų iš renginio

sporto linija

sporto-linijos-pristatymas-kkl2

sporto-linijos-pristatymas-kkl3

sporto-linija-ekrane

sporto-linija-zalgiris

sporto linija plakatas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *