nike hyperdunk 2014

Nike Hyperdunk 2014 – vis dar turime prekyboje

Nors prekyboje jau yra pasirodę naujieji Nike Hyperdunk 2016 krepšinio bateliai, tačiau mūsų organizacijos valdomoje el.parduotuvėje sporto prekių parduotuvėje Sportas.biz vis dar galite įsigyti ir 2014 metų Nike Hyperdunk kedų modelį.

Nike Hyperdunk 2014 krepšinio bateliai buvo patys populiariausi kedai ne tik jų išleidimo metais, bet ir 2015-ais. To priežastis, puikūs atsiliepimai apie 2014 modelį bei neitin vykęs 2015 metų versijos dizainas. Nemaža dalis ir profesionalių krepšininkų praėjusiais metais rinkosi būtent Nike Hyperdunk 2014 krepšinio batus. Kaip pavyzdžiui žalgiriečiai Paulius Jankūnas, Mantas Kalnietis ir kiti. Krepšinio žaidėjai ypatingai įvertino šių krepšinio batelių patogumą ir sukibimą su salės danga. Taip pat jie idealiai tiko tiems, kurių pėdos yra plačios.

paulius jankunas krepsinio bateliai

mantas kalnietis krepsinio bateliai

nike-hyperdunk-2014-edgaras-ulanovas

Spalvos

Sportas.biz internetinėje parduotuvėje vis dar prekiauja trimis Nike hyperdunk 2014 krepšinio kedų spalvomis. Pasiūloje yra pilkos-melsvos, raudonos-geltonos ir žalios geltonos spalvų variacijos. Tiesa, dydžių jau ne tiek daug yra belikę.

nike hyperdunk 2014

Kaina

Nike Hyperdunk 2014 krepšinio avalynei dabar taikoma itin ženkli nuolaida. Jų kaina tesiekia 75 eurus. Kai tuo tarpu jų išleidimo metu kainavo 115 eurų. Tad jeigu jums yra aktualūs geri krepšinio bateliai už itin patrauklią kainą, tuomet turėtumėte nepraleisti šio pasiūlymo.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *