Juozas Keršys į mūsų krepšį „suvertė“ net 49 taškus!

Kauno Mero taurės 2017 turnyre „išgyvenome“ neįtikėtiną ketvirtfinalį. Kad išsiaiškinti rungtynių nugalėtoją prireikė net 4 pratęsimų. Tokių ilgų varžybų savo krepšinio karjeroje dar nesu turėjęs. Labai džiaugiuosi, kad šias įtemptais varžybas galiausiai sugebėjome laimėti ir patekti į turnyro pusfinalį. Galutinis varžybų rezultatas – Omega 99:109 BC BOOM.

Varžovų gretose tiesiog nesustabdomas buvo Juozas Keršys, kuris per mačą sugebėjo pelnyti net 49 taškus. Mūsų komandos gynyba prieš jį buvo bevaisė. Krepšininko taiklumas buvo itin geras iš įvairių padėčių:

  • Dvitaškiai: 7/9 – 77,78%.
  • Tritaškiai: 5/9 – 55,56%.
  • Baudų metimai: 20/26 – 76,92%.

juozas kersys

juozas kersys

Taip pat Juozas Keršys išprovokavo net 17 mūsų komandos (BC BOOM) žaidėjų pražangų bei atkovojo 10 atšokusių kamuolių. Bendroje sumoje surinko net 66 naudingumo balus!

Jam efektyviai talkino ir krepšinio veteranas Rolandas Urkis, kuris pelnė 19 taškų bei atkovojo 15 atšokusių kamuolių. Kaip 44 metų krepšininkui tai išties solidus pasirodymas. Rolandas Urkis yra 210cm ūgio, o jaunystės laikais yra rungtyniavęs stipriausioje Lietuvos krepšinio lygoje – LKL.

rolandas urkis

omega komanda

Taigi, šie du krepšininkai sukėlė mums daugiausiai rūpesčių. Kita vertus, jie padėjo sukuri išties įsimintinas varžybas, kurios neabejotinai išliks ilgam atmintyje. Visgi, net 4 pratęsimai!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *