Sporto mokyklos veiklos programa

laisvydas gudaitisPrieš keletą savaičių teko dalyvauti vienos Kauno sporto mokyklos darbo konkurse. Pretendavau į direktoriaus pareigas. Dalinuosi sutrumpinta veiklos programa. Gal kam pravers.

Veiklos programa

Išanalizuoti sporto mokyklos veiklos ir valdymo išteklių būklę. Susipažinti su sporto mokyklos personalu, jų pareigybiniais aprašais. Sužinoti jų lūkesčius bei pastebėjimus mokyklos veiklos optimizavimo ir gerinimo srityse. Įvertinti darbuotojų darbo sąlygas. Nuosekliai kelti darbuotojų profesines žinias bei kompetencijas, su tikslu užtikrinti kuo efektyvesnę sporto mokyklos veiklą.

Išsamiai susipažinti su kiekvienos sporto šakos sporto mokykloje veikla, metodika, problematika. Pažangiomis priemonėmis spręsti esamą problematiką, kad sportininkams būtų patrauklu ir įdomu sportuoti, siekti rezultatų.
Siekti reikiamo sportininkų masiškumo sporto mokykloje. Įvertinti organizacijos veiklos viešinimo metodus. Stiprinti komunikaciją su visuomene. Tinkamai reprezentuoti sporto mokyklos vardą, veiklą, sportininkus.

Įvertinti ar sportininkams yra sudarytos sveikos ir saugios sąlygos sportuoti. Esant poreikiui jas gerinti.
Įvertinti sporto bazės, inventoriaus būklę bei esant poreikiui numatyti jo atnaujinimo galimybę. Esant lėšų poreikiui – ieškoti galimybių jų pritraukti iš Kauno miesto, vyriausybės biudžeto, fondų ar privačių rėmėjų.
Nuosekliai, kryptingai vykdyti Kauno sporto mokyklos nuostatuose nurodytus tikslus ir uždavinius.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *