Melaleuca produktai ir verslo planas. Atsiliepimai?

Melaleuca produktai ir verslo planas. Atsiliepimai?

Melaleuca – 1985 metais įkurta JAV kompanija, kuri gamina ekologiškus ir žmogaus organizmui saugius produktus. Kiek tie Melaleuca produktai išties ekologiški negaliu vertinti, nes dar neteko nė vieno išbandyti, tačiau būtų labai įdomu išgirsti juos išbandžiusių žmonių nuomonių ir atsiliepimų. Tą galite padaryti palikę savo komentarą šio pranešimo apačioje.

Apie Melaleuca

Melaleuca kompanija savo sukurtus produktus parduoda per internetinę parduotuvę, o prekybos plėtrą daro žmonių pagalba. Melaleuca partneriai darbuojasi tinklinio marketingo principu, nors pati kompanija savęs oficialiai nepriskiria šio verslo sričiai, nes visi pardavimai atliekami tik per įmonės internetinę parduotuvę. Visgi, naujų klientų ir partnerių pritraukimas vyksta per rekomendacijas ir registracijos po ankstesnio partnerio vardu, tad iš esmės tai yra tinklinio marketingo principas.

Žinoma, tinklinis marketingas yra toks pats efektyvus verslo modelis kaip ir visi kiti. Tik tiek, kad prieš kelis dešimtmečius tokio verslo reputaciją sugadino kelios apgavikų kompanijos, kurios priskyrė save irgi šiai verslo sričiai. Nemažai žmonių buvo apgauti, prarado pinigus, todėl labai atsargiai pradėjo žiūrėti ir visus kitus tokio verslo atstovus.

Melaleuca verslas

Šios kompanijos verslo partneriai vis aktyviau pradeda darbuotis ir Lietuvoje. Pakvietimą prisijungti prie Melaleuca verslo sistemos jau gavau ir aš. Verslas mane visada domino, tad niekada nepraleidžiu progos išklausyti naujų pasiūlymų. Tuo labiau, kad tinklinio marketingo srityje esu sukaupęs nemažą patirtį. Tiesa, jau esu pakankamai pasimokęs, kad stačia galva nereikia nerti į kiekvieną verslo variantą, kad ir kaip jis patraukliai beskambėtų. O Melaleuca verslo planas išties gundantis 🙂 Tokių didelių išmokų už pasiektus rezultatus nesu matęs nė vienoje tinklinio marketingo kompanijoje.

Visgi, prieš pradėdamas imtis naujos veiklos pirmiausiai planuoju išklausyti kuo daugiau atsiliepimų ir išbandyti pačius produktus. Kad nuoširdžiai galėtum rekomenduoti kitiems produktus, turi pats neabejoti jų kokybe. O ekologiški produktai man labai patinka. Norisi buityje naudoti kuo įmanoma mažiau perdirbtos chemijos turinčių gaminių.

Melaleuca įkūrėjas ir savininkas – Frank L VanderSloot

Melaleuca įkūrėjas ir savininkas Frank L VanderSloot teigia, kad jo tikslas žmonėms pristatyti sveikus, ekologiškus produktus bei sudaryti galimybes žmonėms sąžiningai ir pakankamai užsidirbti. Kol kas neturiu pagrindo abejoti šiais jo tikslais. Panašu, kad tokia verslo politika neša itin didelę sėkmę šiam verslininkui. Paskaičiau jo žinutes Twitteryje ir išvydau išties įspūdingus skaičius. 2017 metų pabaigoje Melaleuca įmonės apyvarta perkops 2 milijardų dolerių sumą. Tai viena iš didžiausių tokio pobūdžio kompanijų visame pasaulyje. Žinant, kad tai yra privati, vienam žmogui priklausanti kompanija, tai pasiekimai išties įspūdingi. Nebe reikalo Frank L VanderSloot yra gavęs nemažai solidžių apdovanojimų verslo srityje.

Taigi, kaip ir minėjau, mane labai domina atsiliepimai apie Melaleuca, jos produktus ir verslo planą. Jei tai išties viskas taip šaunu, kaip deklaruojama, tai kodėl gi neprisijungus prie sparčiai augančios kompanijos, kuri kuria sveikus ekologiškus produktus ir suteikia galimybę gerai uždirbti tiems, kurie aktyviai Melaleuca rekomenduoja ir kitiems, bei tokiu būdu buriu nuolatinių klientų ir partnerių ratą. O kaip žinia, vis daugiau žmonių apsipirkinėja internetu ir ieško sveikesnių produktų, tad viskas atrodo labai perspektyviai 🙂

Video klipai apie Melaleuca

Viena mintis apie “Melaleuca produktai ir verslo planas. Atsiliepimai?

  1. Įdomu, ar jau užsiimate šiuo verslu? Ar Vitality calcium complete, be to, geriu skaidulas – FiberWise – jos tai tikrai veiksmingos ir man patinka.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *