Melaleuca

Melaleuca produktai ir verslo planas. Atsiliepimai?

Melaleuca – 1985 metais įkurta JAV kompanija, kuri gamina ekologiškus ir žmogaus organizmui saugius produktus. Kiek tie Melaleuca produktai išties ekologiški negaliu vertinti, nes dar neteko nė vieno išbandyti, tačiau būtų labai įdomu išgirsti juos išbandžiusių žmonių nuomonių ir atsiliepimų. Tą galite padaryti palikę savo komentarą šio pranešimo apačioje.

Apie Melaleuca

Melaleuca kompanija savo sukurtus produktus parduoda per internetinę parduotuvę, o prekybos plėtrą daro žmonių pagalba. Melaleuca partneriai darbuojasi tinklinio marketingo principu, nors pati kompanija savęs oficialiai nepriskiria šio verslo sričiai, nes visi pardavimai atliekami tik per įmonės internetinę parduotuvę. Visgi, naujų klientų ir partnerių pritraukimas vyksta per rekomendacijas ir registracijos po ankstesnio partnerio vardu, tad iš esmės tai yra tinklinio marketingo principas.

Žinoma, tinklinis marketingas yra toks pats efektyvus verslo modelis kaip ir visi kiti. Tik tiek, kad prieš kelis dešimtmečius tokio verslo reputaciją sugadino kelios apgavikų kompanijos, kurios priskyrė save irgi šiai verslo sričiai. Nemažai žmonių buvo apgauti, prarado pinigus, todėl labai atsargiai pradėjo žiūrėti ir visus kitus tokio verslo atstovus.

Melaleuca verslas

Šios kompanijos verslo partneriai vis aktyviau pradeda darbuotis ir Lietuvoje. Pakvietimą prisijungti prie Melaleuca verslo sistemos jau gavau ir aš. Verslas mane visada domino, tad niekada nepraleidžiu progos išklausyti naujų pasiūlymų. Tuo labiau, kad tinklinio marketingo srityje esu sukaupęs nemažą patirtį. Tiesa, jau esu pakankamai pasimokęs, kad stačia galva nereikia nerti į kiekvieną verslo variantą, kad ir kaip jis patraukliai beskambėtų. O Melaleuca verslo planas išties gundantis 🙂 Tokių didelių išmokų už pasiektus rezultatus nesu matęs nė vienoje tinklinio marketingo kompanijoje.

Visgi, prieš pradėdamas imtis naujos veiklos pirmiausiai planuoju išklausyti kuo daugiau atsiliepimų ir išbandyti pačius produktus. Kad nuoširdžiai galėtum rekomenduoti kitiems produktus, turi pats neabejoti jų kokybe. O ekologiški produktai man labai patinka. Norisi buityje naudoti kuo įmanoma mažiau perdirbtos chemijos turinčių gaminių.

Melaleuca įkūrėjas ir savininkas – Frank L VanderSloot

Melaleuca įkūrėjas ir savininkas Frank L VanderSloot teigia, kad jo tikslas žmonėms pristatyti sveikus, ekologiškus produktus bei sudaryti galimybes žmonėms sąžiningai ir pakankamai užsidirbti. Kol kas neturiu pagrindo abejoti šiais jo tikslais. Panašu, kad tokia verslo politika neša itin didelę sėkmę šiam verslininkui. Paskaičiau jo žinutes Twitteryje ir išvydau išties įspūdingus skaičius. 2017 metų pabaigoje Melaleuca įmonės apyvarta perkops 2 milijardų dolerių sumą. Tai viena iš didžiausių tokio pobūdžio kompanijų visame pasaulyje. Žinant, kad tai yra privati, vienam žmogui priklausanti kompanija, tai pasiekimai išties įspūdingi. Nebe reikalo Frank L VanderSloot yra gavęs nemažai solidžių apdovanojimų verslo srityje.

Taigi, kaip ir minėjau, mane labai domina atsiliepimai apie Melaleuca, jos produktus ir verslo planą. Jei tai išties viskas taip šaunu, kaip deklaruojama, tai kodėl gi neprisijungus prie sparčiai augančios kompanijos, kuri kuria sveikus ekologiškus produktus ir suteikia galimybę gerai uždirbti tiems, kurie aktyviai Melaleuca rekomenduoja ir kitiems, bei tokiu būdu buriu nuolatinių klientų ir partnerių ratą. O kaip žinia, vis daugiau žmonių apsipirkinėja internetu ir ieško sveikesnių produktų, tad viskas atrodo labai perspektyviai 🙂

Video klipai apie Melaleuca

10 thoughts to “Melaleuca produktai ir verslo planas. Atsiliepimai?”

 1. Įdomu, ar jau užsiimate šiuo verslu? Ar Vitality calcium complete, be to, geriu skaidulas – FiberWise – jos tai tikrai veiksmingos ir man patinka.

 2. Įdomu, bet niekur nerandu marketingo plano lietuviškai.

 3. pasidomejau apie produktus ir man LABAI BAISU PASIDARE!!! info apie produktus labai mazai…raso, kad 100% naturalus…MELUOJA IR NET NEMIRKSI….pasidomekite ka reiskia tie visi moksliski zodeliai…jei jau zuvies taukuose skelbia, kad sudetyje yra GLIUCEROLIO…tai ka bekalbeti…E422…neapsigaukite!!! tikrai daug geru produktu yra Lietuvoj.

 4. Asta jus toplano ir nerasite, nes jis kruopsciai yra slepiamas. Nes jei suzinotute tikra plana, tai nedirbtute.

 5. Tai gal galite parašyti kuo tas planas blogas, Jūsų nuomone ar patirtimi. Pasidalinkite, ačiū.

 6. As nuo spalio menesio naudojiu melaleucos produkcija ir labai esu patenkinta atsisakiau visu kitu kompaniju pasilikau tik cia visa produkcija fantastiska as naudoju papildus, skalbimo,visas valymo priemones , sampunus ,kosmetika,kava o kava tai pasakiska …. Naudoju viska kas yra ,bet dar visko neisbandziau

 7. bet būtų įdomu sužinoti mūsų , Lietuvos vet.tarnybos nuomonę , ir ar yra licenzijuoi, tikrinti tie produktai?

 8. Ponia Genovaite. Ar Jūs žinote kas yra GLIUCEROLIS (E422) ?
  Dirbtinis stabilizatorius, užpildas, tirpiklis, gaminamas iš natūralių riebalų ir aliejų.
  Vartojimas. Konditerijos gaminiuose, džiovintuose vaisiuose, nekaloringuose produktuose, alkoholiniuose gėrimuose.
  Poveikis. Tai yra gyvulinės kilmės; ir jis yra vertingas.

 9. Diana , glicerolis gali būti, o gali ir nebūti gyvulinės kilmės, tai yra užpildas…dirbtinis ir kam kokybiškuose anot gamintojų žuvies taukuose jis reikalingas? Pavojingumas – šiandieniniais duomenimis VENGTINAS.!!!
  dar vienas jo aprašymas..Glicerolis (dar žinomas kaip glicerinas) E422 – dirbtinis saldiklis Glicerolis − tirštas, bespalvis, bekvapis, tąsus skystis. Tirpus vandenyje, higroskopiškas, saldoko skonio, mažai kenksmingas. Kam kokybiškam gaminį toks priedas? O tam kad paslėpti kad ten omega koncentratas, ( o tai reiškia chemiškai pakeistas augalinis aliejus iš trumpųjų grandinių į ilgąsias ir jokios naudos mūsų organizmui neduodantis)).

 10. Sako: ekologiški produktai??? bandžiau surasti nors vieną, kokybę ir ekologiškumą patvirtinanatį sartifikatą… jų tiesiog nėra. Apie jokią ekologiją nereikia svaigti:)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *