Wish parduotuvė – atsiliepimai

Šiandien teko pirmą kartą apsilankyti internetinėje parduotuvėje „Wish“. Tiksliau wish mobilioje programėlėje. Prekių kainos nustebino. Jos labai mažos. Kai kurioms prekėms taikomos net 95 procentų nuolaidos. Tad man iškarto kilo tokios parduotuvės nepatikimumo įspūdis. Kaip sakant juk vis tiek turėtų būti kažkur „šuo pakastas“. Arba pradinė kaina labai išpūsta, siekiant sudaryti įspūdi, kad prekėms taikoma labai didelė nuolaida, o iš tikrųjų jų kainos ir yra labai mažos. Arba pardavinėjami produktai yra tokie nepopuliarūs, kad kažkas siekia juos išsiparduoti.

Bet kokiu atveju, manau, kad geriems, kokybiškiems produktams retai kada taikomi tokio dydžio nuolaidos. Na nebent antkainiai buvo užsidėti labai dideli. Tad būtų labai įdomu sulaukti atsiliepimų iš žmonių, kurie jau įsigijo ką nors iš Wish parduotuvės. Ar tenkino prekės kokybė? Kaip įvertintumėte aptarnavimo kokybę, pristatymo greitį? Ar nebuvo paslėptų mokesčių bei kitų sąlygų.

5 Responses

  1. Noriu paklausti,užsisakiau keletą prekių iš vich brangiausia buvo 8€ tik nesupratau už ką iš korteles buvo atskaičiuoti 111€ 🙁

  2. Iš savo patirties galiu pasakyti nepirkit nieko iš šios parduotuves nes kokybe labai prasta ir nesvarbu ar moki 1€ ar brangiau kokybe ta pati. Ir dar vienas pastebejimas uź pristatyma reikia beveik visada sumoketi puse prekes kainos( pvz .pirkau prekiu už 50.00 € o už siuntimą sumokejau 28.00€)

  3. Sveiki. Tai jei aš dabar užsisakiau prekių, kurių kainos ar 1€ ar 2€ ir raso dar plius siuntimą apie 1€ tai jas fgavus dar papildomai nereiks mokėti?

  4. apgaule, dar karta apgavikai: prekiu laukiu po puse .parduodama be jokios garantijos.PRASTOS KOKYBES saugokites aferistu(wish), kurie perduoda el. bankininkystes duomenis ir nuo saskaitos dingsta eurai, paverciami US.

  5. sveiki, as ir jau uzsisakiau is Wish. preke buvo telefonas.tai kai jie issiunte buvo pilnas aprasymas,kad iveina telefonas ,pakrovejas ir panasiai..na zdz dar prekes negavau,bet savo uzsakyma atsidarau po keliu dienu ziuriu jau aprasymas pakeistas ,kad tik Usb sviecianti laidas ten 😀 nzn siuntos jau turetu ant dienu atvaziuoti.zesim ka gausim 🙂

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Back to Top