andrius globys

Krepsinioklubas.lt – krepšinio tinklaraštis

Noriu pristatyti dar vieną savo internetinį projektą – www.krepsinioklubas.lt. Tai nėra naujas projektas, tačiau kurį laiką jis nebuvo vystomas. Visgi, visai neseniai nusprendžiau grįžti prie šio puslapio atnaujinimo ir plėtojimo.

Krepšinio tinklaraštis – būtent tokia nuo šiol šio projekto paskirtis. Pakankamai laisvo formato krepšinio puslapis, kuriame savo mintis apie šią krepšinio šaką gali išreikšti kiekvienas norintis. Tereikia susisiekti el.paštu info@sportoprojektai.lt ir išreikšti tokį savo norą. Žinoma, prieš publikuojant straipsnį, jis bus peržiūrimas, įvertinamas ir esant poreikiui redaguojamas.

Krepsinioklubas.lt projekto pradžia

krepsinioklubas.ltKrepsinioklubas.lt projektas buvo sukurtas 2011 metais, o svetainės pradinė paskirtis buvo apžvelgti mūsų krepšinio klubo naujienas. Tuo metu mūsų krepšinio klubas vadinosi KK Snaiperiai, o vėliau buvo pervadintas į BC BOOM. Įvykus šioms permainoms buvo sukurta nauja svetainė www.bcboom.lt ir visas naujienų srautas krepšinio klubo klausimas persikėlė būtent į šį puslapį.

Ilgą laiką nežinojau ar išvis yra prasmės plėtoti krepsinioklubas.lt tinklaraštį ir į ką jis turėtų būti orientuotas. Visgi, kadangi turiu nemažai patirties krepšinio tinklaraščių vystymo srityje, tad nusprendžiau šią patirtį išnaudoti.

Tad kol kas krepsinioklubas.lt krepšinio tinklaraštis žengia tik pirmuosius naujos evoliucijos žingsnius ir informacijos lygis nėra labai aukštas, tačiau su laiko stengsimės pakelti turinio kokybę ir tapti vis įdomesniu užklystantiems lankytojams.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *