Apie mane

Sveiki,

Mano vardas Laisvydas, o čia yra mano asmeninis tinklaraštis, į kurį keliu savo mintis, naudingą informaciją ar tiesiog kasdieniškus pastebėjimus.

laisvydas gudaitis

Apie mane

  • Misija – savo atliekama veikla – prisidėti prie žmonių fizinės, psichologinė, socialinės ir dvasinės gerovės didinimo.
  • Tikslas – tapti aukštą pridėtinę vertę žmogui kuriančiu visuomenės nariu.
  • Priemonės – esu 2 organizacijų įkūrėjas ir vadoovas, kurių pagalba siekiu įgyvendinti išsikeltus uždavinius. Taip pat esu kelių užsienio kompanijų gaminamų aukštos kokybės sveikatos produktų atstovas.

Išsilavinimas – Socialinis darbas, Vytauto Didžiojo Universitetas (2001-2005).

diplomas

Sertifikatas – Jaunimo darbuotojas. Už ilgametę veiklą jaunimo užimtumo didinimo srityje buvo suteiktas jaunimo darbuotojo sertifikatas.

jaunimo darbuotojo sertifikatas

VšĮ sporto agentūra „Sporto projektai“ (įkurta 2007 metais) – organizacijos steigėjas ir direktorius. Socialinio verslo modelis, kuriuo siekiama kurti pridėtinę vertę žmogui bei sugebėti generuoti pajamas, kurios yra būtinos organizacijos išlaikymui.Pagrindiniai projektai:

www.bcboom.lt – jaunimo krepšinio klubas.
www.krepsiniostovykla.lt – vaikų vasaros krepšinio stovykla.
www.basket24.lt – internetinė krepšinio prekių parduotuvė.
www.sportolinija.lt – internetinė sporto prekių parduotuvė.
www.sportas-sveikata.lt – informacinis projektas.

prekyba krepsinio prekemis

MB Inovatyvios idėjos (įkurta 2014 metais) – organizacijos steigėjas ir vadovas. Įmonės veikla – turinio rinkodara, internetinis marketingas bei inovacijų, inovatyvių produktų, sprendimų pristatymas visuomenės nariams, viešoji komunikacija.

viztine kortele

Zinzino kompanijos produktų atstovas. 2005 metais įkurta Švedijos įmonė, kuri yra nr 1 pagal gaminamų Omega3 ir kitų papildų kokybę ir efektyvumą. Plačiau: http://laisvydas.lt/2017/04/22/zinzino-balance-oil-naudingas-produktas-tyrimai-ir-tinklinis-marketingas/

zinzino balance oil

Morinda kompanijos produktų atstovas. 1996 metais įkurta amerikiečių kompanija, kuri yra nr 1 pasaulyje pagal gaminamų produktų iš Noni vaisiaus kokybę ir efektyvumą. Plačiau: http://laisvydas.lt/2012/10/14/morinda-bioactives-kompanijos-noni-sultys-ir-klinikiniai-tyrimai/

noni sultys

Laisvalaikis – sportas, sveikata, gamta, filosofija, savęs ir pasaulio pažinimas.

turnikas

One Response

  1. Puikus puslapis 🙂 daug naudingos ir idomios info 🙂 liuks.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *