Apie mane

Sveiki užsukę į mano asmeninį tinklaraštį. Trumpai papasakosiu apie save ir ką veikiu gyvenime.

Turbūt jau supratote, kad mano vardas yra Laisvydas 🙂 Gimiau 1982 metais Kaišiadorių rajone. Kai buvau 2-3 metų, mano šeima persikėlė gyventi į Šakių rajono miestelį, Lekėčius. Būtent šioje vietovėje, tarp gražių pušynų bei geltonai žalių pievų, ir prabėgo mano vaikystė bei paauglystė.

Baigęs Lekėčių vidurinę mokyklą, persikėliau gyventi į kauną. Ten studijavau Vytauto Didžiojo universitete ir įgijau socialinio darbuotojo specialybę.

2007 metais įkūriau sporto organizaciją ir pradėjau organizuoti sporto užsiėmimus ir stovyklas jaunimui. Pagrindiniai mano sporto projektai, kurių veiklą vykdau ir iki šių dienų:

2014 metais įkūriau verslo įmonę bei užsiiminėjau sporto prekių pardavimais. 2018 metais pardaviau įmones akcijas ir nusprendžiau savo laiką paskirti socialinei bei ugdymo veiklai.

prekyba krepsinio prekemis

laisvydas gudaitis

Šiuo metu gilinu savo žinias saviugdos bei sveikos gyvensenos srityse. Sukauptomis žiniomis ir patirtimi dalinuosi su visais norinčiais tobulėti. Teikiu individualias konsultacijas bei organizuoju grupinius užsiėmimus, stovyklas.

laisvydas gudaitis

Su manim galite susisiekti el.paštu info@laisvydas.lt

2 thoughts to “Apie mane”

  1. Puikus puslapis 🙂 daug naudingos ir idomios info 🙂 liuks.

  2. Laba diena Laisvydai .jei gerai supratau jus galite man padeti isisgyti Balanso aliejaus labai domina kaina ir kada galima butu isisgyti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *