Basket24

Pristatau naują krepšinio projektą – Basket24.lt. Tokiu pavadinimu nuo šiol bus atpažįstamos trys mano organizuojamos veiklos – internetinė krepšinio prekių parduotuvė, krepšinio stovykla, 3×3 krepšinio turnyras.

Krepšinio prekių parduotuvė Basket24.lt

Mažmenine prekyba krepšinio prekėmis užsiimu nuo 2011 metų. Per tą laiką sukaupiau pakankamai daug žinių apie krepšinio avalynę, aprangą, krepšinio kamuolius, jų specifiką, klientų aptarnavimu. Šią savo patirtį panaudosiu ir vystant Basket24.lt projektą. Šiame projekte bus integruota internetinė parduotuvė. Tad Basket24.lt svetainėje krepšinio mėgėjai galės įsigyti jiems aktualių krepšinio prekių. Stengsimės pasiūlyti kuo didesnę kokybiškų, originalių prekių įvairovę bei suteikti tinkamą aptarnavimo kokybę, garantijas.

prekyba krepsinio prekemis

krepsinio kamuoliai

Krepšinio stovykla Basket24

Basket24 vardu bus užvadinta krepšinio stovykla, kurią organizuoju nuo 2008 metų. Pastaruosius kelis metus ši stovykla neturėjo pavadinimo. Tad tai puiki galimybė ne tik užvadinti, kurį laiko be pavadinimo likusią krepšinio stovyklą, bet ir suteikti daugiau „svorio“ naujam prekiniam ženklui.

2017 metų krepšinio stovyklos nuotrauka

krepsinio stovykla

Pirmosios, 2008 metais vykusios, krepšinio stovyklos nuotrauka

3×3 krepšinio turnyras Basket24

Basket24 vardu bus užvadintas ir gatvės 3×3 krepšinio turnyras, kurio startas įvyko 2016 metais. Pirmajame turnyre dalyvavo tik 6 komandos, tačiau net neabejoju, kad 2018 metų Basket24.lt 3×3 turnyre šis skaičius bus kur kas didesnis.

Krepšinio komanda BC BOOM & Basket24.lt

Basket24 vardas bus siejamas ir su BC BOOM krepšinio komanda, kurios veiklą nuo 2006 metų kuruoju taip pat aš. Nuo šio, 2017-2018 metų sezono, prie BC BOOM komandos pavadinimo yra pridėtas ir Basket24.lt vardas. Tokiu būdu bus didinamas tiek BC BOOM, tiek ir Basket24.lt žinomumas. Basket24.lt apžvelgs komandos pagrindines naujienas ir apie krepšinio klubą sužinos didesnis skaičius interneto vartotojų, o BC BOOM pagalba apie Basket24.lt sužinos Kauno krepšinio lygos (KKL.lt) informaciją, naujienas sekantys žmonės. Tuo labiau, kad pastaruosius kelis sezonus BC BOOM rungtyniauja itin sėkmingai ir patenka į turnyrų finalus.

2017/2018 metų turnyrinė lentelė. BC BOOM & Basket24.lt rungtyniauja Kauno krepšinio B lygoje

basket24.lt

Pastaruosius du sezonus BC BOOM komanda žaidė Kauno krepšinio turnyrų finaluose ir iškovojo medalius

sidabro medaliai

krepsinio klubas

Taigi, į Basket24.lt žvelgiu kaip į savo ateities projektą, į kurį „sudėsiu“ visą savo įgytą patirtį krepšinio vadybos srityje bei idėjas. Taip pat esu atviras ir įvairiems bendradarbiavimo pasiūlymams. Jeigu įdomu prisijungti prie šio projekto vystymo ir tapti mūsų kolektyvo komandos nariu – kviečiu susisiekti su manimi. Projekto naujienas, pokyčius, progresą kviečiu sekti Basket24.lt facebook puslapyje.