Krepšinio komanda

krepsinio komanda

Krepšinis dar ankstyvoje paauglystėje tapo pagrindiniu mano pomėgiu. Kurį laiką netgi svajojau tapti profesionaliu krepšininku. Visgi, dėl tam tikrų aplinkybių to pasiekti nepavyko, tačiau vis tiek nusprendžiau ieškoti būdų, kaip būtų galima siekti karjeros, savirealizacijos krepšinio srityje. Po ilgų apmąstymų pasiryžau kurti krepšinio klubą ir 2006 metais subūriau pirmąją savo krepšinio komandą.

Tikslus klubiniame krepšinyje išsikėliau nemenkus, tačiau pradėjus darbuotis supratau, kad juos įgyvendinti bus pakankamai sudėtinga. Spaudoje, 15min laikraštyje, pasiskelbti apie savo siekius kiek paskubėjau, tačiau laikui bėgant vieną iš jų įgyvendinti pavyko. 2014-2015 debiutavome Regionų krepšinio lygoje (RKL).

Tiesa, prieš debiutą RKL ir vėl prisikalbėjau 🙂 Išplatintame spaudos pranešime išsikėliau naujus tikslus – patekti į NKL, tad teks ateityje įgyvendinti ir šį iššūkį 🙂 O kol kas tenka laukti tam palankių aplinkybių. Žinoma, tokia išplatinta žinutė media kanaluose buvo ganėtinai grubi viešųjų ryšių klaida, nes visų pirma pagyrūnų niekas nemėgsta, o ir svaičioti apie tai, ko dar nėra ir neaišku ar bus, nėra protinga. Na bet gyveni žmogus ir mokaisi 🙂

Šiuo metu mūsų krepšinio komanda vadinasi BC BOOM ir rungtyniauja Kauno krepšinio lygoje. Savo asmeniniame tinklaraštyje karts nuo karto pasidalinu savo įžvalgomis ir naujienomis iš mūsų krepšinio klubo „gyvenimo“. Visgi, jeigu susidomėjote šiuo mano plėtojamu krepšinio projekte, tuomet daugiau informacijos rasite oficialioje klubo svetainėje www.bcboom.lt bei komandos facebook puslapyje.

Įspūdingiausi užfiksuoti BC BOOM komandos žaidimo epizodai