Mano sportas

Būdamas 14 metų labai stipriai susižavėjau krepšiniu. Stengdavausi kiekvienai progai pasitaikius patekti į mokyklos sporto salę ir palavinti savo įgūdžius, kurie tuo metu buvo ganėtinai silpni net ir tarp klasiokių. Visgi, nuoseklus darbas lavinant krepšinio techniką greitai davė rezultatų. Pavyko ne tik pasivyti, bet ir aplenkti bendraamžius bei vyresnius savo provincijoje.

Noras tapti krepšininku buvo didelis. Visgi, gyvenant mažame miestelyje, kur nėra krepšinio mokyklos, tokią svajonę įgyvendinti sudėtinga. Taigi, bėgant laikui ir artėjant prie brandos, teko susitaikyti su šios svajonės neišsipildymu.

Galiausiai patirta sunki kelio trauma apribojo galimybes efektyviai rungtyniauti net ir mėgėjų krepšinio lygose. Tad teko ieškoti kitų sporto formų. Viena tokių tapo gatvės gimnastika, pratimai ant skersinio (turniko) ir lygiagrečių. Šitas sportas mane užties užkabino ir tą tęsiu iki šiol. Šie pratimai puikiai stiprina kūno raumenis, suteikia lankstumo. Apačioje rasite keletą mano sporto kategorijos video klipų.