Morinda Bioactives sudaro galimybes prisijungti prie verslo sistemos

2011 metais “Morinda Bioactives” kompanija sukūrė bioaktyvios industrijos standartus. Pagal prognozes, artimiausius 5 metus šitoje nišoje kompanijai nebus konkurentų.
“Morinda Bioactives” kompanija sudaro galimybes kiekvienam iš mūsų prisijungti prie kompanijos verslo (tinklinio marketingo) sistemos. Kodėl verta pasinaudoti šia galimybe?

1. Kompanijos “Morinda Bioactives” pagrindinis produktas – Noni vaisiaus sultys. Ši kompanija pirma pasiūlė pasaulio rinkoje noni sultis. Šiandien visi žino šias sultis, kaip absoliučiai natūralų produktą, neturintį konservantų, o šio produkto ekskliuzyvinė formulė, kokybės kontrolė, susidedanti iš šešių etapų ir taip pat užpatentuota technologija daro šį produktą standartu tarp visų kitų produktų, gaminamų iš Noni vaisiaus.

2. Kompanijos “Morinda Bioactives” marketingo strategija – absoliučiai naujas posūkis tinkliniame marketinge, pagrįstas “Prieinamumo marketingu” (Access Marketing). Į jį įeina visos marketingo rūšys (tinklinis marketingas, tiesioginių pardavimų marketingas, pardavimai iš katalogų, elektroninė komercija).

Prieš sudarant “Morinda Bioactives” specialistams Kompensacinį planą, buvo atsižvelgta į daugelį trūkumų analogiškuose kitų kompanijų planuose, kurie žymiai apribodavo konsultantams išmokamą pelno dydį. Todėl Jūsų dėmesiui pateiktas kompensacinis planas turi eilę privalumų, palyginus su kitų kompanijų planais.

3. Palaikymas. Kompanijos konsultantai gauna didelį palaikymą per palaikymo sistemą, kuri vadinasi „Kelias į sėkmę“. Nuo pačios karjeros pradžios kompanijoje konsultantas turi daug galimybių – jis gali gauti įvairius apdovanojimus ir pripažinimą, dalyvauti korporatyviniuose renginiuose ir konvencijose, keliauti už kompanijos sąskaitą.

Kiekvienas “Morinda Bioactives” kompanijos konsultantas gauna virtualų ofisą internete. Su šio virtualaus ofiso pagalba konsultantas be problemų gali kurti savo verslą, daryti produkcijos užsakymus, prijungti prie savo verslo kitus konsultantus. Ženkliai palengvina darbą tokie verslo instrumentai kaip paštas, įvykių kalendorius, dokumentų ir duomenų bankas, forumas, multimedijų centras ir pan.

“Morinda Bioactives” kompanija, laikydamasi savo Kompensacinio plano išmoka savo konsultantams apie 53٪ viso kompanijos pelno. Taip pat yra numatytos „ekstra“ išmokos, kurių kitos kompanijos dėl vienų ar kitų priežasčių to padaryti negalėtų:

• Fast Start Bonus – tai greito starto bonusas. Konsultantams išmokama kiekvieną savaitę premija už bet kokios apimties pardavimus iki 5 lygių.
• Dynamic Compression – dinamiškas suspaudimas. Išmokų maksimalus išmokėjimas yra todėl, kad visos pardavimų apimtis susitelkia (susispaudžia) begaliniame gylyje.
• Bonus Pools – bonusai iš bendro fondo. Konsultantai gauna dalį kompanijos pelno, o ne tik iš savo struktūros.
• Placement Feature – perkėlimo galimybė, duodanti teisę perkelti savo struktūroje konsultantus į naudingesnę vietą, kad gauti visą įmanomą pelną.
• Personal Rebate – asmeninė nuolaida. 20 ٪ premija, numatyta konsultantams, kurie nuperka daugiau nei 120 QPV (viena dėžutė).

Dažniausiai tinkliniame marketinge kompanijos per metus surengia 1-2 korporatyvinius renginius. Korporacija “Morinda Bioactives” kiekvienais metai rengia:

• 3-4 keliones „Outrigger Club“ klubo nariams
• Viena kelionė „Black Pearl Club“ nariams
• Auksinis poilsis „Concierge Club“ nariams
• Tarptautinę arba tarpregioninę konvenciją

Narystė “Concierge Club” reiškia prasiveržimą naujų konsultantų prijungime į jūsų struktūrą. Kiekvienas naujas narystės lygis “Concierge Club” duoda naujas naudas, apdovanojimus, privilegijas.

Pavyzdžiui, jeigu Jūs esate kompanijos “Morinda Bioactives” konsultantas, tai Jūs turite galimybę gauti jau apmokėtus lektuvo bilietus bei įsigyti kompanijos firminius produktus už specialią kainą. Taip pat Jūs galite gauti pakvietimus į susirinkimą, kuris vyksta Havajuose ir tikėtis tiesioginės pagalbos iš kompanijos “Morinda Bioactives” darbuotojų.

• Outrigger Club – narystė šiame klube garantuoja jų dalyviams gauti kelialapius savaitei į Prancūzijos Polineziją, Taitį. Praleisti neužmirštamą ir pilną įspūdžių savaitę šioje saloje turi galimybę 500 konsultantų ir jų gerbiamų svečių.
• Black Pearl Club – žmonės, kurie sugebėjo pasiekti šio rango, leidžiasi į 12 dienų kruizą šešių žvaigždučių Ramiojo vandenyno laineriu.
• Concierge Club Gold Retreat – kiekvienais metais organizuoja lyderių mokymus pačiame egzotiškiausiame tropikų kampelyje.

Video klipai apie “Morinda Bioactives” verslą

(Rusų kalba)(Anglų kalba)

Jei norite prisijungti prie “Morinda Bioactives” verslo sistemos susisiekite el.paštu info@laisvydas.lt

Įrašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *