Apie Morinda Bioactives kompaniją

“Morinda bioactives” (seniau vadinosi “Tahitian Noni International”) – taptautinė kompanija, kuri buvo įkurta 1996 metais Jungtinėse Amerikos Valstijose. Ši kompanija pirmoji pristatė Noni vaisiaus sultis plačiajai pasaulio rinkai.

“Morinda bioactives” kompanijos produktų gamyklos yra keturiose pasaulio šalyse – JAV, Vokietijoje, Japonijoje ir Kinijoje. Kompanijos Noni plantacijos yra Prancūzijos Polinecijos salose, Taityje, iš kur vėliau Noni vaisiaus purė keliauja į minėtas šalis.

Nuo pat savo įsikūrimo, kompanija nuolat investuoja į klinikinius tyrimus, su tikslu ištirti kompanijos produktų poveikį žmogaus organizmui, bei į verslo vystymą, plečia savo produktų pardavimo rinką ir didina distributorių tinklą.

Kiekvienas kompanijos distributorius, nesvarbu kokioje šalyje jis gyvena, gali pakviesti prisijungti prie kompanijos verslo sistemos žmones bet kokioje kitoje šalyje, o komisinius nuo visų pirkimų, kuriuos įvykdo jo distributoriai tose šalyse, kaupiasi jo asmeninėje kompanijos sąskaitoje ir išmokama jam viename čekyje, kuriame detaliai nurodyta atskiros šalys ir distributoriai. Kompanijoje sukurti specialūs piniginiai premijų fondai, leidžiantys kvalifikuotiems distributoriams gauti premijines išmokas nuo visų kompanijos pajamų, iš visų rinkų.

“Morinda bioactives” Noni sultys oficialiai registruotos visose šalyse, kuriose jos platinamos. 2003 metais birželio mėnesį gautas Europos Bendrijos Novel Food sertifikatas, patvirtinantis visišką šio produkto nekenksmingumą ir rekomendaciją jo vartojimui visose Europos Sąjungos šalyse (Svarstymo detalės).

Jei norėtumėte įsigyti šių sulčių ar prisijungti prie verslo sistemos, susisiekite su manimi el.paštu info@laisvydas.lt ir aš paaiškinsiu, kaip tą padaryti.

Įvertink!

5 žvaigždučių vertinimas yra jums iš kairės pusės, o link dešinės pusės - mažėjančia tvarka iki 1.

Dar nėra vertinimų

Įrašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *