Ilja Laursas arba kaip uždirbti milijardą

Vieni turi tikslą uždirbti milijoną, o kiti – milijardą. Vienas tokių – Ilja Laursas. Jis šį tikslą jau ir įgyvendino, nes jo turtas vertinamas vienu milijardu. Kaip jam tai pavyko padaryti jis šiek tiek papasakojo LNK laidoje (nuo 26 minutės).

Technologijų (mobiliųjų aplikacijų) kompanijos “GetJar” vadovas, Europos metų verslininkas 2011 lietuvis Ilja Laursas viename iš interviu teigė, jog Lietuvoje yra idealios galimybės pradėti verslą. Daugiau minčių apie verslo kūrimą galite perskaityti šiame straipsnyje.

Keletas įdomių faktų apie verslininką iš wikipedios: Nuo 1999 metų Ilja Laursas įvykdė daugiau nei 10 sėkmingų projektų, tarp kurių – didžiausia Lietuvoje viešbučių rezervavimo sistema lithuanianhotels.com, mobili mokėjimo sistema „MicroPay“, mobiliųjų žaidimų studija „Midas Mobile“, trimatės fotografijos portalas geoglance.com.

2004 metais įkūrė kompaniją „GetJar“, į kurią investavo amerikiečių „Private equity“ fondai, o pati bendrovė persikėlė į JAV, Silicio slėnį. Kompanijos getjar.com kontrolinis akcijų paketas iki šiol priklauso I. Laursui. Ši kompanija užima antrą vietą pasaulyje pagal išplatintas programas mobiliesiems telefonams. Pirmą vietą užimanti „Apple“ panaši parduotuvė rinkoje vertinama daugiau kaip 1 mlrd. dolerių. Getjar.com vertė šiuo metu gali siekti 0,5-0,75 mlrd. dolerių (1,3-1,95 mlrd. litų).

Pasiekimai stulbinantys, tuo labiau žinant, kad jam tik 36 metai. Belieka mokytis iš patarimų.

Įvertink!

5 žvaigždučių vertinimas yra jums iš kairės pusės, o link dešinės pusės - mažėjančia tvarka iki 1.

Vidurkis: 0 / 5. Vertinimų skaičius: 0

Dar nėra vertinimų

Įrašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *