Nu jau šiais metais, tai…

Ko gero, daugelis naujų metų išvakarėse pasižada kitais metais gyventi bent jau kažkiek pažangiau nei praėjusiais metais. Tai yra sveikiau, prasmingiau, įdomiau. Kiek tai tampa realybe iš esmės priklauso tik nuo mūsų pačių, o ne nuo pasikeitusio skaičiaus kalendoriuje.

Visgi, ypatingai pasitempti reikėtų tiems, kurie naujus metus pasitiko taip:

Kad kitos šventės būtų įdomesnės – mažiau facebooko, daugiau realių socialinių ryšių, kontaktų. Daugiau pozityvumo apraiškų aplinkiniams ir jūsų metamorfozės ilgesnėje perspektyvoje neliks nepastebėtos.

Šlamšto valgysiu mažiau, sportuosiu daugiau

Labai dažnas pasižadėjimas, kuris iš žmogaus pareikalauja nemažai valios, pastangų. Ypatingai tiems, kurie nemėgsta prakaituoti, tačiau mėgsta skaniai ir sočiai pavalgyti. Visgi, norint būti sveikesniu ir dailesniu, šį pasižadėjimą būtina įgyvendinti.

Žaliavalgystė – priimtiniausias mitybos būdas žmogui. Vis dažniau apie tai kalbama, tačiau įsišaknijusius įpročius pakeisti ne taip ir lengva.

Kaip atrodo tokia mityba? Tai termiškai neapdorotas, pagrinde augalinis maistas – vaisiai, uogos, daržovės. Ypatingai vertingos žaliosios salotos, kuriose yra gausu chlorofilo. Jei tokia mityba atrodo, kaip misija neįmanoma, tai siūloma pradėti nuo kepto, rūkyto, riebaus bei cukraus prisodrinto maisto mažinimo.

Mesiu rūkyti!

Šio žalingo įpročio atsisakymas sutaupys jums pinigų bei žinoma sveikatos. Jums ir aplinkiniams. 2014 metais padaugės vietų Lietuvoje, kuriose negalima rūkyti (autobusų stotelės, parkai), tad puiki proga to apskritai atsisakyti.

Dirbti daugiau ar mažiau?

Kas praėjusiais metais daug tinginiavo, žada, kad naujais dirbs daugiau, tie kas dirbo daug, planuoja atsipūsti. Visgi, realybė dažniausiai būna kitokia. Tie, kas dirba daug, dirba dar daugiau, nes turi didelių lūkesčių ir įsipareigojimų. Kas baidėsi darbo, tas neskuba jo ir ieškoti.

Nors didieji verslininkai dažnai pasišvaisto tokiom frazėm, kaip pvz “dirbk daug, ilsėkis mažai, kol galėsi daryti atvirkščiai”, tačiau senolių išmintis byloja, jog nuvarytus arklius nušauna. Tad ir šioje srityje reikėtų ieškoti harmonijos. Nepersistengti ir nepersidirbti.

Antros pusės paieškos

Tie, kas naujus metus sutiko vieniši, kitais metais situaciją siekia pakeisti. Šioje srityje galiu tik palinkėti sėkmės, nes būtent atsitiktinumai dažnai turi didelės įtakos galutiniam rezultatui tokio pobūdžio paieškose. Na bet būti pasitempusiu, aktyviu, pozityviu jums tikrai šiame reikale nepamaišys.

Būti geresniu

Noriu naujo automobilio, namo, daug pinigų kasdieninėms išlaidoms. Na kas gi to nenori, bet vien tik materialumo vaikymasis laimės neatneš. Tą juk tvirtino išminčiai visais amžiais, o jie žino, ką šneka. Dar jie sako, kad reikia daugiau duoti, nei imti. Ginti silpnesnius. Reikia stengtis būti geresniu.

Įvertink!

5 žvaigždučių vertinimas yra jums iš kairės pusės, o link dešinės pusės - mažėjančia tvarka iki 1.

Vidurkis: 0 / 5. Vertinimų skaičius: 0

Dar nėra vertinimų

Įrašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *