Antras dublis. Debiutas RKL’e – bus

2006 metais užgimusi idėja kurti profesionalų krepšinio klubą vystėsi labai greitai, įdomiai ir daug žadančiai, tačiau vis tik tuo metu jos įgyvendinti nepavyko.

Pasiekus preliminarius susitarimus su pagrindiniais rėmėjais jau džiūgavom ir skelbiamės plačiai. Štai išlikęs straipsnis populiariame dienraštyje “15min”.

Taip taip, viskas skambėjo labai ambicingai, bet tikėjome tuo, ką darome 🙂

Taip pat komanda jau buvo įtraukta ir į RKL 2006/2007 metų sezoną. Visgi, atėjus laikui skirti paramą, rėmėjas pabruko uodegą ir teko keisti planus.

Vietoj RKL debiutavome Kauno Aukso+ lygoje (šiuo metu A) ir eilei metų apsistojome mėgėjų lygmenyje. Po tokio fiasko nebeliko didelio entuziazmo plėtoti šios idėjos. Tiesa, 2007/2008 metais komanda dar buvo susijungusi su VDU universiteto antra komanda, tačiau tai ir buvo viskas, ką pavyko rimtesnio nuveikti toje srityje. Vėliau komandos pajėgumo kreivė ėjo žemyn.


Nors ir mėgėjiškoje lygoje, tačiau rungtyniavo prieš tokius profesionalius žaidėjus, kaip Vilmantas Dilys, Paulius Kleiza, Martynas Linkevičius, Artūrs Pelšs ir tt.

Prabėgus 8 metams bei sustiprinus pozicijas tiek krepšinio, tiek ir verslo pasaulyje, pavyko atkreipti “stambių žaidėjų” dėmesį ir senoms idėjoms įpūsti naujo vėjo. Šiandien jau galiu patvirtinti, kad susitarimas pasiektas ir krepšinio klubas RKL (Regionų krepšinio lygoje) debiutuos jau 2014/2015 metų sezone. Tiesa, vien šia lyga apsiriboti neplanuojame. Būsime aktyvūs, dalyvausime įvairiuose turnyruose ir miestų aukščiausiose lygose.

Kaip seksis konstruoti naująją komandą, su kokiais iššūkiais susidursime, parašysiu kituose postuose, o kol kas startas duotas. Judam į priekį 🙂

Įvertink!

5 žvaigždučių vertinimas yra jums iš kairės pusės, o link dešinės pusės - mažėjančia tvarka iki 1.

Dar nėra vertinimų

Įrašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *