Verslo gigantų citatos

Ypatingai sėkmingų pasaulio verslininkų mintys apie tikslo siekimą ir sėkmę.

„Kiekvienas iš jų pradėjo veiklą labai anksti. Jie visi žinojo, ko norintys, ir niekada nepriėmė „ne“ kaip tinkamo atsakymo“, – sako Ericas Schmidtas, „Google“ vykdantysis direktorius.

„Jie visada turėjo tokį neįtikėtiną pasitikėjimą savimi bei aiškią veiklos viziją, todėl visada buvo pasiryžę viskam, kad tik pasiektų savo tikslą“, – Ericas Schmidtas.

Milijardierius, investuotojas bei aktyvistas Carlas Icahnas pritaria, kad sėkmingi žmonės visada atiduoda viską veiklai, kuriai atsiduoda. Ir tas nepaprastai stiprus užsispyrimas beveik visada jiems ir atsiperka.

„Reikia pakankamai paprasto dalyko – kad ir ką darote, padarykite tai iki galo. Būkite perfekcionistai“. „Pinigai tėra veiklos rodiklis. Man pinigų nebereikia – aš apsėstas mintimi viską padaryti teisingai“, – C. Icahnas.

Garsi Amerikos verslininkė Martha Stewart savo sėkmės receptą, susidedantį iš sunkaus darbo, atkaklumo, dėmesingumo detalėms, papildo dar ir kitu svarbiu ingridientu – tai supratimas, kaip dirbti su prekiniais ženklais.

„Aš turėjau draugę, vardu Charlotte Beers, kuri buvo prekinių ženklų profesionalė. Ji visada man sakydavo „Martha, tu esi prekės ženklas, nepamiršk, tu esi prekės ženklas“, – sako M. Stewart. – „Vieną dieną aš pabudau ir pasakiau sau: aš esu prekės ženklas“.

M. Stewart savo vardą panaudojo ne tik kurdama žiniasklaidos imperiją, bet tapo ir pirmąja Amerikos moterimi milijardiere, kuri visą kapitalą susikrovė pati („Martha Stewart Living Omnimedia“ sukūrėja).

„Verslas yra sportas, kuriame vyksta nuolatinis kontaktas ir tai yra labai sunku“. „Verslas man visada buvo kaip komandinis sportas, todėl viskas priklauso nuo to, kas žaidžia tavo komandoje. Net jei tu nesi viršininkas, o jo poziciją užima visiškai tinkamas žmogus, komandos darbas visada lieka svarbiausias“, – M. Whitman.

Įvertink!

5 žvaigždučių vertinimas yra jums iš kairės pusės, o link dešinės pusės - mažėjančia tvarka iki 1.

Vidurkis: 0 / 5. Vertinimų skaičius: 0

Dar nėra vertinimų

Įrašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *