Nori tapti profesionaliu krepšininku? Nepraleisk progos

Kažkada mano, kaip ir daugelio kitų vaikų, svajonė buvo tapti profesionaliu krepšininku. Visgi, norai liko norais, o tikslo pasiekti nepavyko. To priežastys labai paprastos. Buvo įdėta per mažai pastangų, nes trūko elementariausių žinių. Aplinkoje nebuvo nieko, kas galėtų padėti eiti tokiu keliu. O siekiant bet kokio tikslo informacija yra būtinas dalykas.

Tačiau didelis noras būti krepšinio dalimi, atvedė mane ten, kur esu dabar. Šiuo metu jau aš galiu padėti kitiems įgyvendinti savo svajonę – tapti profesionaliu krepšininku.

Kokiu būdu?

Buriu naują krepšinio komandą, kuri 2014/2015 metų sezone debiutuos Regionų krepšinio lygoje (RKL). Tai trečia pagal stiprumą Lietuvos krepšinio lyga, o dalyvavimas joje suteikia galimybę kilti į aukštesnius lygmenis (NKL, LKL ir tt). Viskas yra realu, kai yra didelė motyvacija, reikiama informacija bei resursai.

Iki šiol mėgėjiškame lygmenyje rungtyniavęs klubas kels savo lygį iš esmės. Nuo profesionalių krepšinio treniruočių iki varžybų su vis pajėgesnėmis komandomis.

Mano tikslas – sudaryti visas galimybes jaunam žaidėjui tobulėti ir siekti savo užsibrėžtų tikslų tiek individualiame, tiek ir komandos lygmenyje. Nėra svarbu ar žaidėjas yra baigęs krepšinio mokyklą ar ne, jei jis sugebės įrodyti, kad yra pasirengęs daug dirbti vardan savo ir mūsų klubo tikslo, mes tokiam žaidėjui tikrai suteiksime galimybę.

Kadangi nėra tiek daug laisvo laiko, kad daryti peržiūras kiekvienam žaidėjui atskirai, todėl kviečiu registruotis į mūsų organizacijos stovyklas ir būtent jose pademonstruoti savo gebėjimus bei asmenines savybes, ambicijas.

Net jei tau ir 12 metų, nepraleisk progos parodyti save. Mes nepagailėsime patarimų ir po stovyklos bei atėjus laikui tikėtina, kad pakviesime rungtyniauti pas mus ir siekti profesionalaus krepšininko karjeros!

Kaip pvz pateiktame video dviejų buvusių (2010, 2011) Krepsininkas.net stovyklos dalyvių peržiūra. Jiems jau yra suteikta galimybė prisijungti prie mūsų klubo.

Įrašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *