Ar priemiestis geras pasirinkimas?

Nepaisant to, kad pasaulis modernėja ir šiuo metu asmenų gyvenančių miestuose daugiau nei kaimuose net ir Lietuvoje, tačiau siekis būti arčiau gamtos yra gana stiprus. Tad visiškai nekeista, jog butai užmiestyje daugeliui tampa puikia alternatyva, kuri leidžia paprastai suderinti ramų gyvenimą ir netoliese esantį visas reikalingas pramogas ir kitas funkcijas teikiantį miestą. Priemiestis tampa vieta, kurioje nori gyventi vis didesnis žmonių skaičius. Tiesa, kaip ir kiekvienas pasirinkimas, taip ir šis turi savų pliusų ir minusų, kuriuos susidėliojus galima įvertinti ir nuspręsti, ar visgi geriau pirkti butą mieste, ar šalia jo…

Priemiestis – ramybės rojus

Butai priemiestyje dažniausiai pasirenkami tuomet, kai pradedama galvoti apie vaikus. Daugelis tėvų nenori, kad mažieji augtų „ant asfalto“, tad pasirenkamas variantas gyventi vietovėse, kur galimybė naudotis žaidimų aikštele egzistuoja. Tokie butai šiuo metu gana populiarūs ir lemia tai dažniausiai šie veiksniai:

1. Butai priemiestyje paprastai yra pigesni nei analogiškas pasirinkimas mieste. Net ir palyginus su prastos reputacijos rajonais – miesto ribose jie yra įkainojami didesne suma.
2. Dažniausiai prie daugiabučių namų galima rasti vaikų žaidimo aikšteles, taip pat užtenka vietos visų daugiabučio gyventojų auto transporto priemonėms, galiausiai, iki parduotuvės ar kitokio pobūdžio institucijų galima nueiti, nes atstumai yra maži.
3. Kur kas mažesnis taršos kiekis. Asmenys, kurie turi kvėpavimo problemų vien todėl dažnai renkasi gyvenimą priemiesčiuose.

Be auto priemonės – nė iš vietos

Tačiau butai gyvenvietėse, kurios įsikūrusios ne miesto ribose, turi ir savų minusų. Pirmiausia įvertinkite tai, kad visos reikalingos institucijos, kaip mokykla, darželis, ligoninė ir panašiai bus mieste. Žinoma, autobusai važinėja, tačiau ne visada taip dažnai, kaip reikalautų mūsų poreikiai. Gyvendamas priemiestyje galite tapti individualiu savo vaiko vairuotoju, kadangi iš gimtadienio 22 valandą parvažiuoti viešuoju transporto jis pats jau nebegalės.

Butai už miesto ribų patrauklūs savo pliusais, tačiau skatina nesinaudoti galimybe pagrindiniu minusu. Svarbiausia, jog statybų kompanijos siūlo tiek vieno pobūdžio, kaip toliau už miesto, variantus, tiek kito – mieste. O pasirinkti, kuris labiausiai tinka Jums – galite tik pats.

Įvertink!

5 žvaigždučių vertinimas yra jums iš kairės pusės, o link dešinės pusės - mažėjančia tvarka iki 1.

Vidurkis: 0 / 5. Vertinimų skaičius: 0

Dar nėra vertinimų

Įrašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *