Laisvalaikio bateliai Converse

Žmonės masiškai perka įvairius populiarių prekės ženklų gaminius, tačiau turbūt labai retai kuris susimasto kokia prekių atsiradimo istorija slepiasi už garsių vardų. O tai dažniausiai būna išties spalvingos ir labai įdomios istorijos.

Šį kartą pristatome šiuo metu vienus populiariausių ir mėgstamiausių sportinio stiliaus batelių ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje – Converse. Pirmieji Converse batai pasirodė daugiau nei prieš 100 metų. 1908 metais Masačusetso valstijoje Marquisas Millas Converse‘as įkūrė avalynės gamyklą, kurioje buvo gaminami botai ir kiti guminiai batai skirtus sezoniniams darbams. Vėliau kompanija nutarė išplėsti veiklą ir ėmė gaminti sportinius batelius profesionaliems sportininkams – tenisininkams ir krepšininkams. 1921 m. sportinių batelių Converse All-Star ambasadoriumi tapo legendinis amerikiečių krepšininkas Chuckas Tayloras, būtent todėl jo vardas puikuojasi Converse batelių emblemoje.

1936 m. olimpinėse žaidynėse JAV vyrų krepšinio rinktinė avėjo būtent Converse bateliais, kuriose, beje, iškovojo olimpinį auksą. Nuo to karto šios kompanijos bateliai tapo neatsiejama amerikiečių dalimi. Batelius pamėgo ne tik rokeriai, reperiai, artistai, kovotojai už nepriklausomybę ar pan., bet ir, svarbiausia, Holivudo žvaigždės. Žymieji bateliai tapo laisvės, savito stiliaus ir kultūros dalimi. Converse batai buvo siuvami iš brezentinio baltos arba juodos spalvos audinio. Kitų spalvų ar raštuoti Converse buvo pradėti gaminti tik septintajame dešimtmetyje. Skiriamuoju jų bruožu tapo platus guminis padas ir guma užlietos viršūnės.

Šiuo metu Converse yra geriau žinomi kaip laisvalaikio bateliai. Pasiūloje galima rasti klasikinio aukšto profilio bei daugiau laisvės norintiems – žemo profilio Converse batelius. Kitaip nei anksčiau, dabar batelių paviršius yra medžiaginis, pagamintas iš plonos, bet patvarios ir ypatingai orui pralaidžios drobės. Ant originalių batelių puikuojasi Converse All-Star logotipas su žvaigžde. Batas tradiciškai suvarstomas raišteliais, o metalinės raištelių angos suteikia išskirtinį stilių. Vidurinėje batelio dalyje prie pado yra dvi papildomos skylutės orui. Minkštas batelio vidpadis suteikia amortizacijos, todėl koja bateliuose jaučiasi patogiai visą dieną. Galinėje pado dalyje ties kulnu esantis All-Star logotipas pabrėžia, kad šie batai yra Converse firmos.

Įvairių spalvų, raštų, modelių Converse batelių galite įsigyti krepsininkas.net ir sportolinija.lt elektroninėse parduotuvėse.

Įvertink!

5 žvaigždučių vertinimas yra jums iš kairės pusės, o link dešinės pusės - mažėjančia tvarka iki 1.

Dar nėra vertinimų

Įrašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *