Nuo 2008 metų, kiekvieną vasarą, organizuoju krepšinio stovyklą jaunimui. Ne išimtis ir šie metai. Stovykla yra orientuota į jaunų krepšininkų ir krepšininkų fizinį pasiruošimą artėjančiam krepšinio sezonui. Tą daryti būtina, norint tobulėti, gerinti savo rezultatus bei sumažinti traumų tikimybę.

Nors stovykloje prakaitą lies jos dalyviai, tačiau ir treneriai bei vadovai turi būti tinkamai fiziškai pasiruošę. Darbas krepšinio stovykloje prasideda nuo 7 ryto ir baigiasi 12 valandą nakties. Stovyklos vadovas miegoti nueina paskutinis ir tik tada, kai stovyklos viešbutyje įsivyrauja absoliuti ramybė. Tad “ant kojų” tenka prabūti 15 valandų, o kur dar pratimų demonstravimas ir nuolatinis techninių klaidų taisymas. Kad atlaikyti tokį fizinį krūvį, reikia skirti laiko pasiruošimui.

Taigi, stovyklautojai fiziškai ruošiasi stovykloje, o vadovai prieš stovyklą. Įkėliau keletą foto iš mūsų šių metų (2015) fizinio pasirengimo treniruočių. Taip pat paminėsiu, kad nuotraukose matomą inventorių galite įsigyti Basket24.lt internetinėje parduotuvėje.

Įrašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *