Molten BGM7 – MKL krepšinio kamuolys

Molten BGM7 – oficialus Lietuvos moksleivių krepšinio lygos (MKL) kamuolys. Taip pat tai viena populiariausių sporto prekių “SportoLinija.lt” internetinėje parduotuvėje. Šis universalus krepšinio kamuolys yra tinkamas žaisti tiek salėje, tiek ir lauke. Daugelis krepšinio mėgėjų bei sporto mokyklų trenerių jį naudoja treniruotėms.

Viena pagrindinių Molten BGM7 kamuolių populiarumo priežasčių yra jo kaina. 35 eurus (Sportolinija.lt parduotuvėje) kainuojantis krepšinio kamuolys yra ko gero kokybiškiausias rinkoje (už tokią sumą). Taip pat šie Molten kamuoliai yra parduodami trijų skirtingų dydžių – 7, 6, 5. Tad su jais žaidžia įvairaus amžiaus vaikai ir suaugę.

Molten krepšinio kamuoliai apskritai yra populiariausios šios kategorijos prekės Lietuvoje. Tą nulėmė didelis Molten kompanijos atstovų įdirbis tiek Lietuvoje, tiek ir visame pasaulyje. Su Molten firmos kamuoliais yra rungtyniaujama įvairiose krepšinio lygose bei FIBA čempionatuose. Kaip jau minėjau, su Molten BGM7 kamuoliu yra žaidžiama MKL lygoje. Būtent MKL ir yra pats masiškiausias krepšinio turnyras mūsų šalyje.

Įrašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *