Nike Solarsoft Slide šlepetės – populiariausios

Atėjus vasarai nepakeičiama avalyne tampa šlepetės. Atšilus orams dažnai gatvėje ar paplūdimyje matome žmones avinčius šlepetes. Nike Solarsoft Slide šlepetės yra vienos populiariausių jau ne pirmą sezoną. Patogumas, patvarumas, lengvumas, puikus dizainas, gausi spalvų paletė renkantis šlepetes bei labai geras kainos ir kokybės santykis, būtent šios savybės yra šių šlepečių sėkmės paslaptis.

Nike Solarsoft sistema yra amortizuojanti ir pasižymi ypatingu patogumu ir patvarumu. Ji sudaryta iš dviejų skirtingų rūšių putų: minkštoji puta esanti arčiau pėdos suteikia maksimalų komfortą, o aplink ją, arčiau paviršiaus išsidėsčiusi tvirtoji puta, kurios paskirtis pasirūpinti smūgio sugėrimu.

Šiuo metu krepsininkas.net parduotuvėje yra 9 skirtingų spalvų šio modelio šlepečių. Tačiau jų dydžiai sparčiai mažėja kiekvieną dieną, o kai kurių spalvų yra likęs vos 1 ar 2 dydžiai. Dabar šioms šlepetėms yra taikoma nuolaida ir jų kaina yra 20 eurų, todėl vertėtų pasinaudoti šia proga ir įsigyti šias kokybiškas ir ilgaamžes Nike Solarsoft Slide šlepetes. Taip pat reikėtų paminėti ir tai, jog šio modelio šlepečių dydžiai yra truputį mažinti.

Daugiau foto

Prisijunkite prie diskusijos

Komentarų: 5

Įrašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *