BC BOOM: Ieškome naujų veidų

Tiems, kurie priklauso mano facebook draugų ratui ir domisi krepšiniu, ko gero, BC BOOM krepšinio klubo pristatinėti nereikia. Šio klubo veiklos viešinimui socialinėje erdvėje šiais ir praėjusiais metais skyriau daug laiko ir pastangų.

BC BOOM klubo veikla bus tęsiama ir 2015-2016 metų sezone. Tiesa, žaisime tik Kauno krepšinio lygose, nes buvo pakoreguota tolimesnė klubo strategija. Dėl šios priežasties geriausi komandos žaidėjai paliks klubą ir savo karjerą tęs stipresnėse lygose. Na bet kaip sakoma, nėra to blogo, kas neišeitų į gerą – komandoje pasireikšti turės galimybę kiti žaidėjai.

Naujų žaidėjų priėmimas

Norintys prisijungti prie BOOM komandos ir rungtyniauti Kauno lygose bei turnyruose, turėtų atsiųsti užklausą el.paštu info@sportoprojektai.lt ir joje nurodyti šią savo informaciją: Vardas pavardė, gimimo data, ūgis, svoris, pozicija, ankstesnė krepšinio mokykla ar klubas, praėjusio sezono statistika (nuoroda), telefono numeris.

Praktika sporto vadybininkams

Taip pat tradiciškai prie klubo veiklos kviečiu prisijungti ir studijuojančius sporto vadybą bei norinčius pasisemti praktinių žinių, patirties krepšinio klubo veikloje. Praktikos pobūdis – klubo veiklos viešinimas, spaudos pranešimų rengimas, renginių organizavimas, rėmėjų ir partnerių paieška. Susidomėjusius kviečiu atsiųsti motyvacinį laišką el.paštu info@sportoprojektai.lt

Įvertink!

5 žvaigždučių vertinimas yra jums iš kairės pusės, o link dešinės pusės - mažėjančia tvarka iki 1.

Dar nėra vertinimų

Įrašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *