Krepsininkas.net projekto vystymas 2007-2015m. Kas nuveikta?

“Krepsininkas.net” – internetinis krepšinio projektas, kurį pradėjau vystyti 2007 metais. Kadangi traukiuosi iš aktyvios “Krepsininkas.net” projekto veiklos, todėl nusprendžiau paanalizuoti, ką pavyko nuveikti per 2007-2015 plėtojimo laikotarpį.

Jei trumpai, tai per minėtą mano darbo laikotarpį pavyko “Krepsininkas.net” išplėtoti iki Lietuvos krepšinio bendruomenei puikiai atpažįstamo internetinio vardo bei pelną nešančio verslo.

Vystymo pradžioje tai buvo mėgėjiškai sukurtas informacinio pobūdžio puslapiukas. Tiesa, tuo metu tai buvo pirmasis tokio tipo internetinis projektas (krepšinio video pamokos, treniruotės, patarimai), kurį pakankamai greitai pamėgo būrys jaunimo. Laikui bėgant šio puslapio pagalba pavyko suformuoti aktyvią jaunimo krepšinio bendruomenę, kuri aktyviai diskutavo puslapio forume, dalyvavo “Krepsininkas.net” stovyklose bei krepšinio klubo veikloje.

2011 metais buvo žengti ir pirmieji žingsniai elektroninės prekybos srityje. Sukurtas subprojektas (atskiras katalogas – internetinė parduotuvė) “Shop.krepsininkas.net”, kurio pagalba buvo pradėta plėtoti prekyba krepšinio prekėmis. Šiai dienai tai viena populiariausių krepšinio prekių e-parduotuvių Lietuvoje.

Per 2007-2015 metų laikotarpį buvo suorganizuota daugybė įvairių internetinių konkursų, krepšinio renginių, kurių tikslas buvo didinti “Krepsininkas.net” žinomumą bei suteikti naudos, gerų emocijų mūsų projekto krepšinio bendruomenei.

Svarbiausi akcentai:

  • Krepsininkas.net stovykla. Per 2007-2015 laikotarpį jų iš viso suorganizuota – 13 (Šventojoje, Ignalinoje, Dauguose, Smalininkuose, Kaune). Bendras dalyvių skaičius iš viso ~500.
  • Krepsininkas.net klubas. Nors šis krepšinio klubas vadinosi ir kitais pavadinimais (KK Snaiperiai, BC BOOM), tačiau visi kas sekė klubo veiklą žinojo, kur ieškoti naujausios info apie komandą.
  • “Krepsininkas.net” tritaškių konkursas. Konkursas vyko keletą metų paeiliui Kauno mieste ir buvo gera proga jaunimui pasivaržyti dėl “Snaiperio” vardo.
  • “Krepsininkas.net” dėjimų, žaidimo epizodų, įgūdžių video bei foto konkursai. Konkursai sulaukę didelio susidomėjimo internete ir vėl gi tai buvo pirmieji tokio pobūdžio konkursai Lietuvoje.
  • “Krepšinio pasaulyje”. 2010 metais “Krepsininkas.net” projektas buvo pristatytas legendinėje TV Laidoje “Krepšinio pasaulyje”. Tai buvo pakankamai didelė staigmena “Krepsininkas.net” bendruomenės nariams.
  • Krepsininkas.net Facebook fanai. Fanų skaičius viršija jau 9tūkst. ir toliau auga!

Nors su “Krepsininkas.net” projektu tiesiogiai nebedirbsiu, tačiau lieku vienu iš jo savininkų ir linkiu naujiems projekto valdytojams tęsti pagrindines jo idėjas bei “įnešti” naujų.

Visuomet išliks daug sentimentų “Krepsininkas.net” projektui, jo nariams, partneriams. Visgi, šiai veiklai vystyti skyriau net 9 metus!

Įvertink!

5 žvaigždučių vertinimas yra jums iš kairės pusės, o link dešinės pusės - mažėjančia tvarka iki 1.

Vidurkis: 0 / 5. Vertinimų skaičius: 0

Dar nėra vertinimų

Prisijunkite prie diskusijos

Komentarų: 1

Įrašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *