Taktinė krepšinio trenerio lenta Molten

Krepšinis – komandinis, strateginis žaidimas, todėl retas, kuris treneris išsiverčia be taktinės trenerio lentos. “SportoLyga.lt” internetinėje parduotuvėje turime keletą tokio pobūdžio inventoriaus variantų. Vienas tokių – Molten firmos taktinė krepšinio trenerio lenta.

Iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti jos kaina kiek aukštoka (47 eurai be nuolaidos), tačiau reikėtų įvertinti tai, jog į šią kainą dar įeina ir rankinė lentai įsidėti, du markeriai bei magnetiniai žymekliai, kuriais taip pat galite efektyviai išdėstyti ant lentos.

Molten lenta yra yra dvipusė. Iš vienos pusės yra visos aikštelės vaizdas, o iš kitos pusinė aikštelė. Ant markerių galinės nugarėlės yra nedidelės kempinėlės, kuriomis galite nuvalyti pribraižytą lentą. Tiesa, jei braižote daug, intensyviai, tuomet rekomenduočiau papildomai įsigyti didesnę kempinėlę, kad būtų galima greičiau strateginę lentą.

Šią taktinę trenerio lentą renkasi pačio aukščiausio lygio Lietuvos ir užsienio krepšinio treneriai. Tad su tokia strategine lenta atrodysite (ir jausitės) solidžiai ir užtikrintai. Kaip bebūtų tai vienas pagrindinių trenerio atributų. Todėl, mano nuomone, tai puiki dovana kiekvienam šioje srityje besidarbuojančiam krepšinio specialistui.

Prisijunkite prie diskusijos

Komentarų: 1

Įrašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *