Moters laiškas patinkančiam vyrui

Išties šaunūs žodžiai, kuriuos aptikau facebook’e 🙂 Kadangi viso to reikėtų neužmiršti, tad nusprendžiau tekstą įsikelti ir į savo tinklaraštį.

Jeigu tarp mūsų kažkas įsižiebė ir aš Tavimi domiuosi, reiškia Tu man esi įdomus, o jeigu esi man įdomus aš prisileisiu Tave arčiau. Jeigu šalia Tavęs man bus jauku ir saugu tarp mūsų bus daug daugiau. Jeigu mes abu norėsim, mes būsime kartu.

O dabar svarbiausia dalis: aš netapsiu bambančia Tavo panele. Aš neieškosiu Tavęs kiaurą dieną kaip paklaikus, lyg negalėčiau be Tavęs gyventi. Tai kvaila, aš gyvenau be Tavęs didesnę dalį savo gyvenimo… Bet tai nereiškia, kad nepragyvensiu su Tavim dar didesnės.. Prašau pasitikėk manimi.

Jeigu aš esu su Tavimi, aš Tavęs neišduosiu, nes jei man reikėtų kitų, aš nebūčiau su Tavim. Aš labai vertinau savo laisvę, todėl jeigu iškeičiau ją į Tave, reiškia Tu man esi labai svarbus.. Tik jokiu būdu neuždaryk manęs į narvą, nes aš mirsiu, be dramatizmų mirs mano aistra gyvenimui ir aš tapsiu pikta bobše su bigudukais agresyviai lyginanti Tavo marškinius.

Taip, yra keli draugai vyrai mano gyvenime, ir jie man labai svarbūs, nes būtent jie, kai nebuvo Tavęs, saugojo mane. Jeigu jie norėtų iš manęs daugiau, nei nori paprasti draugai, jų seniai nebebūtų mano gyvenime. Tu pamilai mane dėl mano asmenybės, dėl mano pomėgių, požiūrio, išvaizdos, todėl leisk man ir toliau gyventi savo gyvenimą, kuriame Tu turi ypatingą vietą.

Gal aš nelakstysiu Tau iš paskos ir nerinksiu Tavo kojinių, bet būtent aš būsiu šalia Tavęs, kai Tau bus sunku ir būtent aš padėsiu priimant sunkius sprendimus. Aš nebūsiu Tavo antra mama, bet būsiu Tavo priežastis tobulėti. Mes tai darysime kartu, vienas kitą papildydami.

Aš būsiu Tavo ramstis, Tu būsi mano siena. Šalia Tavęs aš būsiu silpna, nes gerbiu Tavo stiprybę, o kai Tavęs nebus šalia, aš būsiu, atvirkščiai, labai stipri moteris, nes žinau, kad Tu visada mane saugosi. Už savo namų sienos jokie vėjai nebaisūs..

Dabar pasakyk man, ar nėra viskas paprasčiau nei atrodo? Viskas priklauso nuo Tavęs, kokios moters šalia savęs Tau reikia. Prisimink, vyro moteris atspindi aplinkiniams jo vertybes. Dabar viskas priklauso nuo Tavęs, ko Tau reikia Tavo gyvenime: partnerės, žengiančios tvirtu žingsniu per gyvenimą šalia Tavęs, ar vergės šliaužiančios Tau iš paskos?

Įrašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *