Citata iš “Menas mylėti”, A. Ilgevičienė, 2011

“Tas, kuris atsiliepia į savo antrosios, kažkada prarastosios dalies šauksmą, atsiveria naujoms sąmonės platumoms. Tos platumos skverbiasi į juos abu, užpildo ir sustiprina tam, dėl ko šis susitikimas įvyko. Įsitvirtinęs Tikrumas atveria Meilės erdves, dovanojančias Išmintį ir Tiesos Žinojimą.

Dvi atsivėrusios širdys susilieja ir tampa kosmine širdimi, kurioje gyvena visas kosmosas su visais pasauliais. Tokiomis didelėmis tapusios jos sprogtų, jeigu nesidalytų tuo, kas yra jose, su kitais. Tas, kuris žino, kas yra Meilė, tampa ja, todėl bet kas, atsidūręs šalia jo, užsikrečia ja pats, todėl neša toliau… Kosmine meile tapusius veda Didžioji Šviesa. Veda, kad šie perduotų jos spinduliavimą tiems, kurie dar negali jos jausti, pažinti ir žinoti.

Tas, kuris žino, kas yra meilė, yra ramus ir harmoningas, nes girdi savo sielą. Toks yra pilnatvėje, todėl nieko iš nieko nereikalauja. Jis nėra pavaldus nuotaikų kaitai. Jo meilė nuo nuotaikų nepriklauso, nes meilė negali priklausyti nuo nuotaikų. Jis moka duoti ir daro tai su džiaugsmu, žinodamas, kaip, kada ir kam tai daryti.”

Įrašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *