Ar aš galiu tapti profesionaliu krepšininku

Iš jaunimo tarpo dažnai girdžiu klausimą Ar aš galiu tapti profesionaliu krepšininku..? Sudėtingas klausimas, į kurį galite atsakyti tik jūs patys ir niekas kitas.

Jau esu parašęs keletą straipsnių forume, ką reikia daryti norint tapti profesionaliu krepšininku, bet dar kartą galiu paminėti pagrindinius faktorius-klausimus, į kuriuos turite sau atsakyti:

1. Ar jūsų sveikata gera (Ar esate fiziškai sveikas, ar jums neribojamas fizinis krūvis, ar greit atsigaunate po fizinio krūvio, ar sveika širdis, plaučiai).

2. Ar tikrai jūsų tikslas yra tapti krepšininku (e). Jei tai nėra jūsų tikslas, jūs krepšininku ir netapsite, nes siekiant tikslo reikia daug dirbti.

3. Ar esate pasirengę daug ir ilgai dirbti vardan savo tikslo?

4. Ar esate pakankamai drąsus, kad galėtumėte patikėti savo tikslu?

5. Niekada savęs neteisinkite kodėl negalite pasiekti savo tikslo (pvz aš per mažo ūgio, neturiu specialios krepšininkų ugdymo įrangos, gyvenu kaime ir tt). Tas kas yra ryžtingai nusiteikęs, visada ieškos ir atras priemonių kaip siekti savo tikslo.

6. Ar jūsų ryžtas yra stipresnis nei pralaimėjimo jausmas? Jei po pralaimėjimo nuleidžiate rankas, vadinasi esate per silpnas siekti šio tikslo.

7. Tikslas pats neateina, jo reikia siekti ir ne po kartą per savaitę, o kiekvieną dieną. Siekite tobulėti kiekvieną dieną. Tiek fiziškai, tiek techniškai, tiek emocionaliai.

Jei į klausimus atsakėte taip, vadinasi taip jūs galite tapti profesionaliais krepšininkais.

Įvertink!

5 žvaigždučių vertinimas yra jums iš kairės pusės, o link dešinės pusės - mažėjančia tvarka iki 1.

Dar nėra vertinimų

Įrašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *