Krepšinio treniruotės “tikriesiems” mėgėjams

Mėgėjų krepšinyje darbuojuosi jau 10 metų (nuo 2006m.). Per šį laikotarpį įgijau daug patirties tiek treniruojant komandas, tiek žaidėjus individualiai, tiek ir organizuojant klubo veiklą. Šią sukauptą patirtį planuoju panaudoti ir tolimesniuose savo projektuose.

Mėgėjų krepšinis. Žaidėjai

Mėgėjų krepšinio lygose rungtyniauja įvairaus meistriškumo žaidėjai, tačiau pagrinde būtų galima išskirti dvi grupes:

  • Žaidėjai, kurie išmano komandinio krepšinio abėcėlę. Yra baigę krepšinio mokyklą ar krepšinio patirties sėmėsi iš krepšinį išmanančių žaidėjų.
  • Žaidėjai, kurie krepšinį supranta, kaip “bėk ir mesk” žaidimą. Moka mušinėti kamuolį į parketą bei mesti link krepšinio, tačiau neturi komandinės gynybos ir puolimo pagrindų.

Krepšinio treniruotės “tikriesiems” mėgėjams

Būtent tokiems “tikriesiems” (neturintiems šio žaidimo pagrindų) krepšinio mėgėjams ir bus skirtos krepšinio treniruotės, užsiėmimai, kuriuos pradėsiu organizuoti artimiausiu metu. Užsiėmimų esmė – suteikti komandinio krepšinio pagrindus, tiems, kurie jų neturi, tačiau nori turėti, nepriklausomai nuo amžiaus, fizinio pasirengimo, ūgio ar svorio.

Taip pat dalis užsiėmimų bus orientuoti ir į individualų krepšinio įgūdžių lavinimą, fizinį pasirengimą, traumų prevenciją, sveiką gyvenseną, mitybą.

Motyvacija tobulėti

Treniruočių procese labiausiai patobulėjusius žaidėjus įtrauksime į BC BOOM komandos sudėtį, kuri rungtyniauja Kauno krepšinio lygoje ir bus galimybė dar labiau tobulėti, įgyti varžybinės patirties, realizuoti save mėgstamoje sporto šakoje.

Registracija į užsiėmimus vyksta el.paštu info@sportoprojektai.lt

Prisijunkite prie diskusijos

Komentarų: 1

Įrašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *