Nauja strateginė lenta D.Adomaičiui buvo sėkminga

Pirmadienį iš Klaipėdos Neptūno trenerių štabo sulaukiau skambučio, su pageidavimu kuo skubiau parduoti ir perduoti Spalding strateginę lentą. Strategai pašmaikštavo, kad dėl netikėtai pralaimėtų LKL varžybų Alytaus Dzūkijai kalta būtent netikusi strateginė lenta ir reikia naujos 🙂 Šią prekę operatyviai perdaviau vienam iš trenerių ir džiugu, kad “maniškė” lenta buvo sėkminga ir šįvakar Neptūnas iškovojo puikią pergalę Europos taurės emocingose varžybose prieš Berlyno Albos komandą 🙂

Taip pat atkreipiau dėmesį, kad ir Albos treneris Saša Obradovičius naudoja tokią pačią Spalding taktinę krepšinio lentą. Tuo tarpu oficialus Europos taurės turnyro kamuolys yra Spalding TF-1000 Legacy, kurį taip pat galite įsigyti SportoLinija.lt internetinėje parduotuvėje arba tiesiog susisiekę su manim per facebook, el.paštu info@sportolinija.lt ar telefonu 8657 84717.

P.S. Perkant strateginę trenerio lentą rekomenduoju papildomai įsigyti ir didesnę kempinėlę lentai valyti. Prie Spalding strateginės lentos yra pridedamas markeris su maža kempinėle ant jo kamštelio, tačiau kiek tenka stebėti, tai treneriai skubėdami lentą nuvalo tiesiog su savo ranka, tad su didesne kempinėle kur kas patogiau, greičiau ir geriau galima nuvalyti.

Įrašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *