2 procentų parama mėgėjų krepšinio klubui

Didžiuosius krepšinio klubus remia savivaldybės bei didelės miesto įmonės. Mažiesiems krepšinio klubams paramą pritraukti yra kur kas sunkiau. Dažniausiais mažųjų, mėgėjų krepšinio komandų finansavimo šaltiniais tampa pačių klubo narių piniginiai įnašai bei jų, jų artimųjų, draugų 2 procentų parama nuo sumokėtų mokesčių valstybei.

Apie 2 procentus

Ko gero, jau daugelis žino, jog kiekvienas Lietuvoje dirbantis žmogus gali skirti 2 procentus nuo sumokėtų metinių mokesčių kuriai nors paramos gavėjo statusą turinčiai organizacijai (nuo sausio 1 iki gegužės 1 dienos). Dirbančiajam tokia parama finansiškai niekaip “neatsiliepia”, nes kitu atveju tie 2 procentai mokesčių tiesiog nukeliauja į valstybės biudžetą, o ten jau valdininkai juos paskirsto taip kaip nori. Tokia 2 procentų paramos sistema ir buvo sugalvota tam, kad nevyriausybinės organizacijos tokiu būdu galėtų pritraukti lėšų savo veiklai vykdyti.

Prašymas

Būtume dėkingi, jeigu šią savo 2 procentų paramą skirtumėte mūsų krepšinio klubui “BC BOOM“, o tiksliau jo veiklą organizuojančiai viešajai įstaigai “Sporto projektai”.

Kodėl mūsų krepšinio klubui?

Mūsų krepšinio klubas gyvuoja jau 10 metų ir turime tikslą, kad jis sėkmingai gyvuotų ir toliau. Stengiamės, kasmet klubo veiklos stebėtojus nustebinti naujomis idėjomis, iniciatyvomis, kuriomis dalinamės per mūsų viešinimo kanalus. Taip pat dalinamės ir sukaupta patirtimi, informacija apie mėgėjų krepšinį, treniruočių procesą ir tt. Stengiamės tobulėti, siekti pergalių, kurti pozityvumą 🙂

Rėmėjų nepamirštame. Pakviečiame į svarbiausias klubo varžybas, o esant pageidavimui, galime suteikti ir krepšinio pamokų, pasitreniruoti, pažaisti krepšinį kartu. Tuo labiau, kad artimiausiu metu mūsų organizacija pradės organizuoti treniruotes visiems norintiems krepšinio mėgėjams. Šiuo projektu turime tikslą stiprinti ir didinti mūsų mėgėjų krepšinio bendruomenę. Kelti mėgėjų krepšinio lygį. Projekto dalyviai turės galimybę stiprėti fiziškai, kad išvengti traumų bei gerai jaustis ir šauniai leisti savo laisvą laiką. Taip pat gaus vertingų patarimų apie sveiką gyvenseną, mitybą.

Kaip tą padaryti?

Įeikite į savo el.bankininkystės sistemą ir pasirinkite punktą E-paslaugos. Tuomet spauskite VMI Deklaracijos (Prisijungti), dar toliau EDS.

Padarius šiuos veiksmus jus nekelia į jūsų asmeninę mokesčių deklaravimo sistemą. Tuomet spauskite ant savo vardo pavardės ir meniu punkto viršuje EDS funkcijos ir dešiniame šone pasirinkite punktą Paramos skyrimas. To puslapio apačioje rasite FR0512 v.2 formos eilutę. Tos eilutės dešinėje pusėje yra pasirinkimas Forma elektroniniam pildymui ir paspauskite pirmą ikonėlę, kuri leis jums tiesiogiai formą pildyti portale.

Atidarytoje formoje rasite jau automatiškai turėtų būti užpildyti jūsų asmeniniai duomenys, todėl jums reikia užpildyti tik keletą vietų:

Mokestinis laikotarpis (pasirinkite 2015 metus). Toje pačioje eilutėje uždėkite varnelę Mokesčio dalį skiriu* vienetams, turintiems teisę gauti paramą bei dar vieną varnelę ties 7A punktu Atsisakau mokesčio dalį skirti** politinėms partijoms.

Tada šioje vietoje E1 Gavėjo tipas*** pažymėkite skaičiuką 2.

E2 Gavėjo identifikacinis numeris (kodas) įrašykite organizacijos kodą. Mūsų organizacijos kodas yra 300650677.

Kitoje tos pačios eilutės vietoje E4 Mokesčio dalies dydis (procentais) įrašykite 2, o šioje tos pačios eilutės vietoje E5 Mokesčio dalį skiriu iki mokestinio laikotarpio***** reikia įrašyti iki kurių metų skirsite 2proc. paramą šiai organizacijai. Pvz 2017.

Viskas, daugiau pildyti nieko nereikia, tačiau reikia pateikti šią formą. Turite paspausti viršuje esantį mygtuką su žalia varnele Pateikti. Ir visa procedūra baigta. Jei kyla papildomų klausimų galite susisiekti el.paštu info@sportoprojektai.lt arba parašykite šio pranešimo komentarų skiltyje.

Įvertink!

5 žvaigždučių vertinimas yra jums iš kairės pusės, o link dešinės pusės - mažėjančia tvarka iki 1.

Vidurkis: 0 / 5. Vertinimų skaičius: 0

Dar nėra vertinimų

Įrašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *