Justina Čėsnaitė-Jarutė. Citatos

Justinos Čėsnaitės-Jarutės išdėstytos mintys skirtos moterims, tačiau paliko ir man įspūdį 🙂 Manau šaunios citatos, vertos pasidalinti 🙂

Šiandien aš nebijau pasakyti, kad esu stipri. Mano pagrindinis ginklas – tai racijos bei nuoširdumo kombinacija. Niekada nemeluoju. Gerbiu save ir kitus. Į iššūkius atsisuku veidu. Mėgstu kurti ir mokytis. Nebijau būti kažkam „nepatogi“. Gyvenime vertinu tikrus ryšius. Visada randu išeitį. Skatinu ir kitas moteris nebijoti pripažinti savo geriausias, stipriausias, „kiečiausias“ savybes, nes tai niekada nepadarys mūsų mažiau moteriškomis.

– Kas, Jūsų manymu, yra stipri moteris? – Mano galva, tai moteris, kurios gyvenime visuomenės formuojamiems iškreiptiems stereotipams bei klišėms vietos nėra. Tai moteris, kuri myli aplinkinius, bet niekada nepamiršta savęs. Turinti galvą ant pečių.

Nemanipuliuojanti, nesidangstanti pasiteisinimais, tikslų siekianti, užsispyrusi, nebijanti išsakyti savo nuomonę, kuri nebūtinai telpa kažkieno primestuose rėmuose, pasitikinti savimi moteris.

Kiekviena savo kelią neretai renkamės intuityviai, nesivadovaudamos „teisingais principais“. Tik mes pačios žinome, kas mus daro stipriomis, laimingomis, švytinčiomis. Reikia tik klausyti SAVĘS ir nesivaržyti.

Informacinis šaltinis: Delfi

Įvertink!

5 žvaigždučių vertinimas yra jums iš kairės pusės, o link dešinės pusės - mažėjančia tvarka iki 1.

Dar nėra vertinimų

Įrašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *