Jau ganėtinai seniai seku Eurovizijos dainų konkursą, jo dalyvių pasirodymus. Artėjant Eurovizija 2016 kasmetiniam renginiui nusprendžiau perklausyti dainas ir išsirinkti savo favoritus. Beklausant kūrinius susidarė įspūdis, kad šių metų konkursas bus silpnesnis negu prieš tai buvęs. Visgi, patinkančių dainų pavyko atrasti.

Australijos daina. Kūrinys, kuris išties skamba unikaliai ir įdomiai. Malonus klausyti ir net neabejoju, kad ši Dami Im atliekama daina užims aukštą vietą. Gal net laimės. O būtų išties įdomu jei Europos dainos konkursą laimėtų Australija 🙂

Sound Of Silence

Taip pat simpatiška yra ir Airijos atstovo Nicky Byrne atliekama daina Sunlight. Žinoma, ji nėra labai kažkuom išskirtinė, tačiau lengvai klausosi, pakelia nuotaiką.

Sunlight

Prancūzijos dainininko Amir pusiau prancūziška, pusiau angliška daina taip pat paliko pozityvų įspūdį. Jos konstrukcija panaši į Airijos, tik gal kiek savitesnė, nuotaikingesnė.

J’ai cherché

Tai ko gero ir viskas ką galėčiau paminėti iš savo pusės. Na galbūt dar Belgijos artistės Laura Tesoro jaunatviškas pasirodymas.

What’s the Pressure

Žinoma, žiūrint patį Eurovizijos konkursą, kuomet bus finaliniai pasirodymai, galbūt ir daugiau dalyvių paliks gerą įspūdį, bet būtent šiam kartui – tik tiek 🙂 Ai dar mūsiškio, Donato Montvydo pasirodymas. Nors daina ganėtinai paprasta. Šou dalis taipogi didelio efekto man asmeniškai nesukuria. Na galbūt didžiojoje Eurovizijos scenoje atrodys įspūdingiau. Bet kokiu už savus laikysim kumščius 🙂

Įrašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *