Jau eilę metų stebiu Eurovizijos dainų konkursą. Ne išimtis ir 2016-ųjų Eurovizija. Mano manymu, tai pats profesionaliausias lig šiol buvęs konkursas. Ypatingai kalbant apie dalyvių pasirodymus. Buvo įdomu žiūrėti kiekvieno atlikėjo šou ir dainos išpildymą.

Man asmeniškai didžiausią įspūdį paliko Ukrainos dainininkės pasirodymas. Nors daina ir jos atlikimas dramatiško stiliaus, tačiau idėja buvo įgyvendinta išties įtikinamai. Taip pat efektingas pasirodė ir Latvijos atlikėjo dainos išpildymas, kuriame taip pat netrūko dramatizmo.

Žinoma, profesionaliai pasirodė ir mūsiškis Donatas Montvydas, tačiau pati jo eurovizinė daina manęs nežavi. Taipogi, pats šou man pasirodė ne itin atspindintis dainos esmę. Kuom susijęs salto ir kūrinio turinys? Na taip atrodė efektingai, tačiau mano manymu toks triukas iškrenta iš konteksto. Šaunu, kad jo fizinės galimybės, kaip dainininko yra išskirtinės, tačiau Eurovizija juk ne sportinės varžybos.

Labiausiai įstrigusi daina

Tuo tarpu labiausiai įstrigusi 2016 metų Eurovizijos daina yra Švedijos atstovo, Frans, kūrinys. If i were sorry dainos žodžiai ir melodija vis dar skamba mintyse. Daina labai “lengvai” klausosi ir priešingai negu dauguma kitų eurovizinių kūrinių, ją norisi klausytis daugiau nei vieną kartą.

Prisijunkite prie diskusijos

Komentarų: 1

  1. Aš visada apie dainos gerumą sprendžiu iškeldamas sau vieną klausimą – “Ar norėtųsi man šios dainos klausytis automobilyje ilgos kelionės metu?”
    Taigi, po šiųmetės Eurovizijos dabar mano mašinoje skamba Vengrijos, Švedijos, Latvijos, Kipro ir Ukrainos dainos 🙂

Įrašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *