Esate iš Kauno, svarstote burti mėgėjų krepšinio komandą, žaisti lygoje ir įdomu kiek visas tas malonumas kainuoja? Tai šioje vietoje galiu pasidalinti informacija, nes Kauno mėgėjų krepšinyje darbuojuosi jau 10 metų.

Mokesčiai

Startinis mokestis komandai Kauno krepšinio lygoje – 500 eurų. Taip pat kiekvienas žaidėjas, kad galėtų žaisti lygoje, turi pasidaryti licenziją. Jos kaina vienam žaidėjui – 5 eurai (papildomai prie startinio mokesčio sumos).

Prasidėjus sezonui jei norėsite papildomai užregistruoti naują žaidėją, tai jums kainuos dar 30 eurų. Jei neturite savo krepšinio salės – ne problema. Lyga jums paskirs salę konkrečioms namų varžyboms. Žinoma, už tai reikės susimokėti. Salės nuomos kaina ~25-30 eurų. Varžybų per sezoną susidaro apie 20. Taigi, namų varžybų turėsite apie 10. Vadinasi už salę namų rungtynėms susidarys apie 300 eurų sumą per sezoną.

Krepšinio aprangos

Na aišku, dar kainuos pasigaminti komandines aprangas. Vienos krepšinio aprangos komplektas priklausomai nuo jos kokybės svyruoja nuo 20 iki 40 eurų. Žinoma, už 20 eurų nupirksite labai paprastas, kinietiškas, kurios ne itin maloniai limpa, kai kūnas suprakaituoja. Tad siūlyčiau rinktis brangesnes ir turėsite gerai atrodančias, patogias aprangas keletui sezonų.

Taigi, dalyvavimas Kauno krepšinio lygoje pareikalaus iš jūsų komandos apie 1200 eurų. Ir tai turint omenyje, kad jūs neturėsite savo treniruočių salės. Jei nuspręsite ją nuomotis reguliariai visą sezoną. Tai suma dar gerokai išaugs. Reikėtų skaičiuoti, kad vienas kartas nuomotis krepšinio salę Kaune kainuoja mažiausiai 15-20 eurų. Tai pvz vienas kartas per savaitę bent 7 mėnesius paeiliui (tiek maždaug trunka Kauno krepšinio lygos sezonas) jums kainuos apie 560 eurų. Tiesa, tokiu atveju jums atkristų namų varžybų salės, kurią skiria Kauno krepšinio lyga, nuomos mokesčiai. Tokiu atveju bendroje sumoje jūsų išlaidos sezonui būtų apie 1500 eurų.

Įvertink!

5 žvaigždučių vertinimas yra jums iš kairės pusės, o link dešinės pusės - mažėjančia tvarka iki 1.

Vidurkis: 0 / 5. Vertinimų skaičius: 0

Dar nėra vertinimų

Įrašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *