Išgirdę vardą pavardę Modestas Paulauskas, ko gero, daugelis pagalvoja apie legendinį Lietuvos krepšininką, kuris 1972 metais su Tarybų sąjungos krepšinio rinktine tapo Olimpiniu čempionu. Visgi, šįkart ne apie jį. Jo bendrapavardis Modestas Paulauskas taip pat žaidžia krepšinį ir praėjusią savaitę prisijungė prie BC BOOM krepšinio komandos.Pažintis su šiuo atletu užsimezgė dar 2008 metais, kuomet jis sudalyvavo pirmojoje mano organizuotoje Krepšinio stovykloje. Kad krepšinis šiam vaikinui yra daugiau nei hobis, tą buvo galima pastebėti pirmoje stovyklos treniruotėje. Modestas įdėmiai klausė trenerio nurodymus ir rodė dideles pastangas atlikti pratimus kuo įmanoma taisyklingiau ir intensyviau.

Keletas Modesto Paulausko nuotraukų iš stovyklos 2008 ir 2009 metais

Džiaugiuosi, kad prabėgus tiek laiko ir vėl atsirado galimybė bendradarbiauti su Modestu Paulausku bei sukurti daugiau efektingų epizodų krepšinio fanams.

Dar keletas įdomių faktų apie Modestą Paulauską

  • Modestas Paulauskas yra laimėjęs daugiau kaip 10 dėjimų konkursų. Taip pat krepšininkas aktyviai dalyvauja 3×3 krepšinio turnyruose ir ne kartą yra tapęs tokių varžybų nugalėtoju ar prizininku.
  • Modestas Paulauskas nėra lankęs krepšinio mokyklos, todėl vien tik treniruojantis individualiai sudėtinga tapti profesionaliu krepšininku. Tiesa, kaip ir minėjau jis du kartus dalyvavo mūsų organizacijos VšĮ sporto agentūra “Sporto projektai” rengiamoje krepšinio įgūdžių ir fizinio pasirengimo stovykloje (2008 ir 2009 metais). Joje turėjo progą ne tik pagerinti savo krepšinio techniką, fizinę formą, bet ir daugiau sužinoti apie komandinio žaidimo principus.

Modesto Paulausko iškovotų trofėjų kampelis

Daugiau Modesto Paulausko nuotraukų rasite oficialiame krepšinio komandos www.bcboom.lt puslapyje.

Prisijunkite prie diskusijos

Komentarų: 1

Įrašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *