2016 metų vasarą kartu su VšĮ Sporto agentūra “Sporto projektai” įgyvendinome 14-ąją moksleivių krepšinio stovyklą. Šios jaunimo krepšinio stovyklos nuotraukas galite rasti facebook puslapyje Krepšinio stovykla, o keletu vaizdo klipų dalinuosi  šiame pranešime.

Tradiciškai stovykloje organizavome 1×1 krepšinio turnyrą. Jaunesnių grupėje nugalėtoju tapo Kristijonas Nasyrovas, kuris paskutinę varžybų sekundę pataikė neįtikėtiną tritaškį. Minėtu taikliu metu K.Nasyrovas išlygino rungtynių rezultatą, o vėliau pataikė ir lemtingą baudos metimą. Jis finale varžėsi su kitu stovyklautoju iš Panevėžio – Kristupu Kenešiu.

Tuo tarpu vyresnių grupėje pirmą vietą iškovojo Paulius Savickas iš Jonavos. Jis finale užtikrintai įveikė Joną Popendikį iš Vilkyškių.

Taip pat krepšinio stovykloje organizavome ir kitokių konkursų. Tai baudų, tritaškio ir metimo nuo vidurio. Būtent pastarojo finalą ir siūlome pažiūrėti.

Kadangi stovyklos metu išpuolė Mindaugo karūnavimo šventė tai prisijungėme prie visų kitų lietuvių ir sudainavome tautišką giesmę. Taipogi vienas iš stovyklautojų, Rokas Jonaitis, pademonstravo išskirtinius savo muzikinius gebėjimus. Visa tai pateiktuose vaizdo klipuose.

Pasikartosime, jog 2016 metų krepšinio stovyklos foto rasite mūsų facebook puslapio paskyroje. Šiam kartui tiek ir iki 2017 metų stovyklos!

Įrašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *