Nike Hyperdunk 2016 krepšinio bateliai

Nike Hyperdunk 2016 – naujausi Nike kompanijos krepšinio bateliai. Tai jau aštuntoji šio modelio versija, kuri turi ne tik dizaino naujovių lyginant su Nike Hyperdunk 2015 metų variantu. Pirmą kartą Nike gamintojas pristato Hyperdunk batus skirtus moterims. Iš pirmo žvilgsnio gali atrodyti, kad moteriški Nike WMNS Hyperdunk 2016 TB kedai mažai kuom skiriasi nuo įprastinio universalaus modelio, bet tikėtina, kad struktūrine bateliai prasme turi skirtumų. Dydžiai prasideda nuo 36.5 iki 42.Taip pat kaip ir įprastai yra išleisti Nike Hyperdunk 2016 krepšinio bateliai skirti tiek suaugusiems, tiek ir vaikams. Vaikiškas modelis yra žymimas prierašu GS. Jaunimo dydžiai yra nuo 36 iki 40. Tuo tarpu suaugusiųjų nuo 40 iki maksimalaus 50.5 varianto.

Nike Hyperdunk 2016 krepšinio batelių kaina tiek moteriškų, tiek ir vyriškų yra ta pati. Apie 115 eurų. Tiesa, tokia pinigų suma prašoma Lietuvos internetinėse parduotuvėse, o realiose ši avalynė kiek brangesnė. Oficialioje Nike svetaine ši prekė kainuoja 140 eurus. Tuo tarpu vaikiškų Nike Hyperdunk 2016 GS kedų kaina mažesnė ir siekia 95 eurus.

Kaip visada Nike į prekybą išleidžia daug Hyperdunk spalvų bei variacijų. Pvz Low ir Elite modeliai. Elitinis Nike Hyperdunk 2016 Flyknit variantas yra su papildoma vidine kojine, kurios paskirtis dar labiau sutvirtinti krepšininko čiurną. Tiesa, Flyknit modelio kaina yra aukštesnė. Lietuvoje siekia 160 eurų.

Nike Hyperdunk 2016 Flyknit – Elitiniai krepšinio bateliai.

Nike Hyperdunk 2016 Low. Žemo profilio krepšinio bateliai. Tokius dažniausiai renkasi gynėjų pozicijose rungtyniaujantys krepšininkai. Jiems aktualus staigumas ir greitis, todėl sportbačių auliukas turi nevaržyti judesių.

Nike Hyperdunk 2016 krepšinio bateliai nėra patys lengviausi. Jų svoris siekia 406 gramus. Sveriamas dažniausiai būna 44 dydis, todėl savaime suprantama mažesnių ar didesnių išmierų svoriai skiriasi. Kad dar geriau susipažintumėte su naujuoju Hyperdunk krepšinio batelių modeliu, siūlau pažiūrėti video apžvalgas.

Nike Hyperdunk 2016 video apžvalga

Net neabejoju, kad ir 2016 metais Nike Hyperdunk krepšinio bateliai taps viena populiariausių šios sporto šakos avalynių pasaulyje. Įdomu ar ir vėl pavyks pasiekti šio modelio pardavimų rekordą, lyginant su prieš tai buvusiomis versijomis.

Prisijunkite prie diskusijos

Komentarų: 1

Įrašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *