Aivaras Kručas – 186cm ūgio gynėjas, kuris šiuo metu atstovauja BC BOOM krepšinio komandą Kauno Mero taurė 2016 turnyre. Prieš tai eilę sezonų krepšininkas atstovavo Kupiškio krepšinio klubą ir patirties sėmėsi rungtyniaudamas Regionų krepšinio lygoje.

Aivaras Kručas pasižymi įspūdingomis šuolio galimybės. 2016 metų pradžioje jis laimėjo RKL Oro karaliaus konkursą. Atletas savo šoklumą pademonstravo ir pirmosiose varžybose BC BOOM komandos gretose. Mero taures turnyro varžybose jis atliko įspūdingą dėjimą per varžovą. Šį epizodą ir kviečiu pažiūrėti,

Taip pat Aivaras Kručas atliko ir keletą parodomųjų dėjimų pasibaigus varžyboms. Turint omenyje, kad prieš minėtas varžybas krepšininkas dar turėjo treniruotę su Kauno kolegijos krepšinio rinktine, tad negalima nesižavėti jo fizinėmis galimybėmis.

Pristatau ir daugiau BC BOOM komandos pirmųjų 2016-2017 sezono varžybų epizodų, kad susidarytumėte įspūdį apie klubą ir jo žaidėjus.

Primenu, kad BC BOOM krepšinio komandos projektą vykdo ir administruoja VšĮ sporto agentūra “Sporto projektai”. Šią veiklą agentūra plėtoja nuo 2007 metų.

AIvaras Kručas BC BOOM

Įvertink!

5 žvaigždučių vertinimas yra jums iš kairės pusės, o link dešinės pusės - mažėjančia tvarka iki 1.

Vidurkis: 0 / 5. Vertinimų skaičius: 0

Dar nėra vertinimų

Įrašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *