Socialinės inovacijos. Jų pristatymas ir viešinimas

Sveiki,

Mano vardas Laisvydas. Esu naujos įmonės “Inovatyvios idėjos” įkūrėjas ir vadovas. Inovatyvios idėjos yra komunikacijos agentūra, kurios tikslas pristatyti sukurtus inovatyvius produktus, paslaugos kurios gali prisidėti ar jau prisideda prie žmogaus, bendruomenės visuomenės socialinių, ekonominių problemų sprendimo ar jų mažinimo. Taigi, mūsų pagrindinė veikla yra socialinių inovacijų pristatymas, viešinimas, komunikacija su visuomene.

Šiuo metu ieškau komandos narių, kurie norėtų prisijungti prie tokio pobūdžio komunikacijos agentūros ir prisidėti prie iškelto tikslo įgyvendinimo.

Socialinės inovacijos

Socialinės inovacijos – tai naujos idėjos (produktai, paslaugos ir modeliai), kuriais tenkinami įvairaus pobūdžio socialiniai poreikiai, sprendžiamos socialinės ir ekonominės problemos. Socialinių inovacijų siūlomos priemonės remiasi socialiniais santykiais ir naujais šių santykių modeliais (informacija iš sii.lt).

Apie mane

2005 metais baigiau Vytauto Didžiojo universitetą ir įgijau socialinio darbuotojo specialybę. Po studijų dirbau socialinio darbo srityje, o laisvu laiku organizavau sporto renginius, užsiėmimus jaunimui bei kūriau internetinį verslą.

2016 metais nusprendžiau kurti naują veiklą, kurios pagalba galėčiau efektyviau panaudoti savo įgytą patirtį, žinias, kūrybinį potencialą bei sukurti didesnę pridėtinę vertę žmogui, visuomenei.

Kontaktai

Tel.: 8657 84717
El.p.: inovatyvios.idejos@gmail.com

Įrašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *