Rubbee – Lietuvos išradėjo, Gedimino Nemanio, sukurta elektrinė dviračio pavara, kuri sparčiai populiarėja visame pasaulyje. Šią savaitę teko lankytis inovacijų parodoje Kaune ir stebėti jaunojo verslininko pranešimą. Keletą įdomių faktų paminėsiu ir šiame straipsnyje.

Rubbee elektrinės pavaros kaina. Kokia ji?

Rubbee pavara buvo išrasta 2011 metais ir iki šiol vis dar yra tobulinama. Šiuo metu rinkoje yra trečioji elektrinės pavaros versija Rubbee 3.0. Kiek nustebino šios technologijos kaina, kuri buvo paminėta pranešimo metu – 72 eurai. Prieš pranešimą įsivaizdavau, kad ji yra brangesnė. Tuo labiau, kad panašūs užsienietiški analogai kainuoja 1000 eurų ir daugiau.
Visgi, grįžus namo ir įsijungus kompiuterį išvydau kitokius skaičius. Tad mano nusistebėjimas tam išties turėjo pagrindo. Lietuvos internetinėse parduotuvėse Rubbee 3.0. kaina siekia bemaž 700 eurų. Tad kyla klausimas, ką Gediminas Nemanis turėjo omenyje sakydamas beveik 10 kartų mažesnį skaičių. Galbūt senoji versija yra pardavinėjama už tokią sumą (72eur)? Tokios informacijos rasti nepavyko, bet gal kas nors komentaruose patikslins.

Rubbee veikimo principas

Kaip veikia Rubbee pavara pamatyti neteko, nes pranešimas buvo labiau orientuotas ne į produkto pristatymą, bet į jaunimo skatinimą imtis verslo, inovacijų kūrimo. Taip pat apie bendradarbiavimo, su kitomis technologijų įmonėmis bei organizacijomis, reikšmę idėjos vystymui. Žinoma, kaip veikia Rubbee išsiaiškinti nesudėtinga. Užtenka įsijungti youtube ir pažiūrėti prekės pristatymo video klipą.

Aprašyme teigiama, jog Rubbee pavarą galima naudoti praktiškai ant kiekvieno dviračio. Ši elektrinė pavara sveria 6.8 kilogramo, o pilnai įkraunama per 3-4 valandas. Naudojant Rubbee pavarą galima išvystyti 25km/h greitį bei nuvažiuoti 40 kilometrų atstumą. Žinoma, čia, ko gero, turimas omenyje atstumas, kuomet minama lygiu keliu. Tuo tarpu pasitaikius keletui kalnų, nuvažiuojamas atstumas turėtų būti kur kas trumpesnis.

Jeigu esate įsigiję Rubbee elektrinę dviračio pavarą, tuomet būtų labai įdomu išgirsti jūsų atsiliepimą apie šią prekę. Ar pateisino jūsų lūkesčius? Kokie pliusai, minusai?

Įrašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *