BC BOOM – veržli, ambicinga jaunimo krepšinio komanda, prie kurios vairo darbuojuosi jau 10 metų! BC BOOM nuo 2006 metų dalyvauja Kauno krepšinio lygos varžybose bei įvairiuose turnyruose, o 2014/2015 metų sezone klubas debiutavo ir Regionų krepšinio lygos pirmenybėse.

Plačiau:

Krepšinio klubo idėja buvo suformuota 2006 metais. Pradinis komandos pavadinimas buvo KK Snaiperiai. Nuo 2007 metų VšĮ sporto agentūra “Sporto projektai” pradėjo administruoti šį projektą, kurio tikslas – sudaryti galimybes jauniems krepšininkams tobulėti ir siekti geresnių rezultatų, karjeros krepšinyje, atkreipti profesionalių krepšinio klubų trenerių bei vadovų dėmesį.

2014 metais buvo sukurtas naujas šio klubo pavadinimas, įvaizdis ir strategija. Komanda tapo žinoma BC BOOM vardu.

2014/2015 metų sezone BC BOOM komanda debiutavo trečioje pagal pajėgumą Lietuvos krepšinio lygoje – RKL. Komanda reguliariajame RKL sezone sužaidė 16 varžybų, iš kurių 7-iose šventė pergalę, o 9-niose krimto pralaimėjimo kartėlį.
BOOM komanda savo pogrupyje užėmė 6 vietą iš 9 komandų ir atkrintamosiose varžybose susirėmė su varžovu iš Marijampolės – “Sūduvis” klubu. Po trijų atkaklių mačų aštuntfinalio seriją BOOM komanda pralaimėjo rezultatu 1:2 ir baigė savo pirmąjį sezoną Regionų krepšinio lygoje.

BC BOOM krepšinio klubo administracija nuolat vykdo naujų žaidėjų atrankas ir sudaro galimybes patekti į komandą. Kokių krepšininkų ieškome? Ryžtingų ir motyvuotų! Norinčių tobulėti ir siekti profesionalios krepšinio karjeros.

Dėl peržiūros kviečiame susisiekti el.paštu info@sportoprojektai.lt arba telefonu 8657 84717. Daugiau informacijos apie šį krepšinio klubą galite rasti www.bcboom.lt ir facebook puslapiuose.

Įrašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *