Egoterapija – minčių gydymas

Egoterapija – savo minčių gydymas, apsivalymas. Ko gero, taip būtų galima įvardinti šią sąvoką, apie kurią pirmą kartą išgirdau šiandieną. Pozityvistų klubo atstovas, Jeronimas Laucius, atsiuntė spaudos pranešimą, kuriame buvo užsiminta apie egoterapiją. Kam tai aktualu siūlyčiau susisiekti su Jeronimu Lauciumi ir jis jums papasakos daugiau.

Ši tematika pastaraisiais metais mūsų visuomenėje itin aktuali. Dėl augančio gyvenimo tempo, didelio kiekio informacijos prieinamumo, naujų technologijų daugelis žmonių jaučiasi pasimetę, chaotiški. Nuolatinis stresas kaip žinia ne itin pozityviai atsiliepia mūsų sveikatai. Tokiu atveju egoterapija mums gali pagelbėti su visu tuo susitvarkyti. Žinoma, tvarkytis teks patiems, tik kad šis metodas padės jums suprasti kaip tą daryti.

Įdomios mintys, sentencijos egoterapijos tematika

· Daugelis žmonių nepasiekia sėkmės gyvenime ne dėl to, kad taiko aukštai ir nepataiko, bet dėl to, kad taiko žemai ir pataiko. (Hiltonas)

· Žmonės dažnai nemato tikrosios sėkmės galimybių, nes jų tiesiog neatpažįsta, o sėkmė dažniausiai vilki kasdieniais drabužiais ir atrodo tiesiog kaip paprastas darbas. (T. Edisonas)

· Jei saulėta nebūtų akis, ar ji saulę regėti galėtų?

· Iš visų dvasinių ligų pati didžiausia yra nemeilė savo esybei. (Montenis)

· Jei Tu suskaičiuotum visus žmonių nueitus žingsnius ir žengtum vieną žingsnį pats, tai viskas, ką buvai suskaičiavęs, jau tampa netikslu. Tavo žengtas žingsnis keičia visą skaičiuotę. (J. Laucius)

· Pagal sinoptikų duomenys oro rytoj visiems užteks. Kvėpuokite laisvai, giliai ir nemokamai. (J. Laucius)

· Kas turi KAM gyventi, tas ištvers bet kokį KAIP. (F. Franklis)

· Jei esi sveikas ir nesijauti laimingas – vadinasi, esi nesveikas. Jei gyveni ir nesijauti laimingas – vadinasi, negyveni.

· Jei tuo metu, kai ateina senatvė, žmogus yra kažkuo labai užsiėmęs, tai išmintinga senatvė kantriai ir mandagiai laukia, pakol tas žmogus atsilaisvins. (J.Laucius).

Įvertink!

5 žvaigždučių vertinimas yra jums iš kairės pusės, o link dešinės pusės - mažėjančia tvarka iki 1.

Dar nėra vertinimų

Įrašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *