Komandinė dvasia sąlygoja klubo rezultatus

Komandinė dvasia tiek versle, tiek ir sporte sąlygoja veiklos rezultatus. Kad ir kokie geri būtų surinkti žaidėjai, bet jei juos visus nesies bendras tikslas nugalėti, to greičiausiai ir nepavyks pasiekti. Tą galiu labai drąsiai pasakyti nes su komandų formavimu darbuojuosi jau 10 metų.

Mano veiklos modelis pasirinktas pakankamai nelengvas, nes mano tikslas yra pradėti krepšininkas prasimušti į aukštesnį lygį. Todėl krepšinio klube kiekvienais metais yra didelė žaidėjų kaita ir komandinę dvasią tenka kas kart kurti iš naujo. Tuo labiau, kad aš dirbu su jaunais krepšininkais, kurie dar labiau linkę siekti savo asmeninės statistikos negu komandinio rezultato.

Formuojant komandą iš skirtingų asmenybių ir tarpusavyje iki tol nepažįstamų žmonių sunku tikėtis, kad per trumpą laiką jie taps geriausiais draugais. Todėl tenka sudėtinga užduotis, stengtis juos uždegti komandine dvasia bent jau tam tikromis akimirkomis, kuomet visi susirenka į bendrą krūvą ir siekia bendro rezultato – pergalės.

Komandinę dvasią lemia smulkmenos

Formuojant komandinę dvasią nereikia imtis organizuoti kokių nors grandiozinių vakarėlių. Užtenka įvairių smulkmenų, ritualų treniruočių ir varžybų metu. Vienas kito palaikymas rankų pliaukštelėjimais, motyvacinės kalbos, pabuvimas kartu po varžybų ir aptarimas kas sekėsi, o kas nelabai. Bendroje diskusijoje ieškoti atsakymų į iškilusias problemas komandoje. Komandinė dvasia sąlygoja klubo rezultatus ir pergalės, todėl tam reikia skirti pakankamą dėmesį ir pastangų.

Įvertink!

5 žvaigždučių vertinimas yra jums iš kairės pusės, o link dešinės pusės - mažėjančia tvarka iki 1.

Dar nėra vertinimų

Įrašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *