Tinderis – app mobilioji programėlė, kuri sparčiai populiarėja visame pasaulyje. Ne iš imtis ir Lietuva. Nusprendžiau neatsilikti nuo madų ir pats išbandžiau Tinder aplikaciją.

Tinderio programėlė išties pasirodė paprasta, bet funkcionali. Ypatingai tiems, kurie ieško antros pusės. Sakyčiau tai negi efektyvesnis variantas negu įprastiniai pažinčių portalai. Per trumpą laiką galima peržiūrėti šimtus žmonių nuotraukų ir atrasti draugę ar draugą. Tuo labiau, kad prisijungimas vyksta per socialinį tinklą facebook, tai nereikia gaišti laiko anketų pildymams bei nuotraukų įkėlimams.

Kuom Tinder pažinčių klausimu pranašesnis už patį facebook? Visų pirma, tuom kad Tinderio programėlę naudoja pagrinde tie, kurie ieško santykių. Vienokių ar kitokių. Tad jei ieškote partnerio facebook nėra toks efektyvus, nes jums tenka gaišti laiką aiškinantis ar kitas žmogus, kurio nuotrauka atkreipė jūsų dėmesį yra laisvas ar ne.

Tinderio mobilioji aplikacija buvo sukurta 2012 metais, bet jo populiarumo banga prasidėjo 2014-aisiais. Žinant, kad internetinės pažintys darosi vis populiaresnės, tai tokios ir panašių programėlių ateitis yra šviesi. Panašu, kad būtent Tinderis yra tokios rinkos lyderis.

Įdomus eksperimentas pasitelkiant Tinder programėlę

Prisijunkite prie diskusijos

Komentarų: 6

Įrašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *