Tinklaraštis – internetinis puslapis, kuriame savo mintimis, įžvalgomis dalinasi jo autorius. Angliškai tokia svetainė įvardijama, kaip Blog. Daug kas ir Lietuvoje šnekamojoje kalboje vartoja anglišką pavadinimą tik prideda lietuvišką galūnę – Blogas. Visgi, tinklaraštis man asmeniškai skamba kur kas gražiau ir pozityviau 🙂

Būtent pagal raktažodį „tinklaraštis“ maniškis puslapis visai neseniai pakilo į pirmą Google paieškos puslapį. Tai išties didelis raktažodžio šuolis, nes prieš tai pagal minėtą reikšmę buvo reitinguojamas tik 5 puslapyje.

Kas nulėmė tokį šuolį?

Laisvydas.lt tinklaraštį sukūriau 2009 metų sausio mėnesį, tačiau ilgą laiką jame talpinau ganėtinai trumpus postus bei tą dariau nenuosekliai. Dėl to ir puslapio raktažodis buvo toli nuo pirmo paieškų sistemos rezultatų.
Prabėgus 8 metams nuo tinklaraščio starto pavyko šias pozicijas iš esmės pagerinti. Tokį didelį raktažodžio šuolį nulėmė kokybiškesnio turinio talpinimas. Taip pat dažnesnis straipsnių publikavimas. Per savaitę bent po 2-3 unikalius pranešimus. Būtent dėl šių priežasčių mano tinklaraštis ir nusipelnė aukštesnių pozicijų Google paieškų sistemoje.

Tikslas – 1 pozicija

Po tokio sėkmingo pagrindinio tinklaraščio raktažodžio pakilimo tikslas yra dar labiau pagerinti pozicijas bei pasiekti pačią viršūnę. Tai yra pakilti į pirmą poziciją Google paiekoje pagal raktinį žodį tinklaraštis. Konkurencija nemaža, todėl teks padirbėti iš peties. Per kiek laiko tą pavyks įgyvendinti sudėtinga nuspėti, tačiau apie rezultatus tikrai parašysiu.

Įrašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *