Dar vienas sportinis automobilis kurtas lenktynių simuliatoriui Gran Turismo tapo realybe. Dizainas pirmą kartą atskleistas 2015 metų gruodį. Vizija, kaip aukštos kokybės ir galimybių Infiniti sportinis automobilis galėtų atrodyti ateityje. Infiniti Vision GT idėjos realizavimas parodytas 2015 automobilių parodoje Šanchajuje.

Infiniti Vision GT realizavosi kaip pasaulinio automobilių dizaino konkurso dalis. Tai programa, kurios metu automobilių gamintojai kūrė sportinius automobilius žaidimui, kuris tuo metu šventė 15-ąjį jubiliejų. Laimėtoju išrinktas jaunos Pekino dizainerių komandos darbas – kurios tikslas subalansuoti jausmingumą ir nuožmumą. Ilgi glotnūs linkiai einantys nuo priekio iki galo suteikia elegancijos, o dideli ratai ir korėtos priekinės grotelės – nuožmumo.

Infiniti Vision GT idėjos autorius, Gran Turismo žaidimo dizaineris ir profesionalus lenktynių vairuotojas Kazunori Yamauchi, savo idėją atidavė į didžiausių automobilių gamintojų rankas, tarsi kvietimą realizuoti idėją, kaip dviejų durų sportinis automobilis turėtų atrodyti jų akimis. Projektas susilaukė didelio dėmesio ir iššaukė neįtikėtinų kūrinių, tokių kaip 2020 Vision GT ar Chevy Chaparral 2X Vision GT, o taip pat ir Infiniti.

Visi trys automobiliai sukurti Vision Gran Turismo programos dėka. Visi programai sukurti automobiliai jau prieinami Gran Turismo 6 žaidimo Playstation3 platformoje.

Įrašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *