Yra daug kelionių agentūrų, kuriomis pasitiki ir naudojasi ne vienas Lietuvos turistas, jūsų tėtis, mama ar senelis. Tai įmonės, kurios gyvuoja jau ne pirmą dešimtmetį. Tačiau, nesuklysime sakydami, kad apie jauną, aktyviai keliaujantį ir savo įspūdžiais besidalinantį jaunuolį Rimvydą Širvinską, besislepiantį po Makaliaus vardu, tikrai yra tekę girdėti ne vienam iš jūsų. Taigi kas tas Makalius ir ko jis pasiekė per keletą savo aktyvaus darbo metų?

Makalius.lt šiuo metu didžiausias kelionių tematikos portalas Lietuvoje, kuris kasdien sulaukia gausybės lankytojų portale, turi daugiau nei 177 tūkstančius sekėjų Facebook paskyroje. Tačiau kaip tokio populiarumo sulaukė jaunasis keliautojas?

Kaip ir daugelis mūsų, mėgstantys dalintis įvairiais nuotykiais internete, socialiniuose tinkluose Rimvydas, užkietėjęs kelionių mylėtojas, savo įspūdžiais dalinosi įvairiuose blog‘uose ir portaluose, kuriuose sulaukė teigiamų atsiliepimų. Kol vieną dieną, paskatintas draugų, nusprendė visus savo nuotykių aprašymus bei patarimus „apgyvendinti“ vienoje vietoje – asmeninėje svetainėje. Taip 2009m. atsirado Makalius.lt portalas.

Išpopuliarėjęs televizijos laidos „Makaliaus kelionės“ pagalba, jaunuolis ne tik toliau dalinasi patarimais portale, bet ir parašė knygą, leido žurnalą, o dabar netgi organizuoja keliones turistams.

TV laidos „Makaliaus kelionės“ įrašas:

Galbūt kyla klausimas, kodėl turėtumėte pasitikėti jauna kelionių agentūra, kai yra daug jau patikrintų įmonių?

Pirmiausia, tai jau keliavusių turistų atsiliepimai – giriantys puikiai suorganizuotas keliones ir skatinantys jaunos įmonės entuziazmą toliau darbuotis.

Antra, tai naujų idėjų generavimas, bei komunikavimas – pusiau savarankiškų kelionių idėjų pateikimas, jų užsakymas internetu, leidžiančių išbandyti save, o prireikus sulaukti pagalbos. Kaip pats įmonės įkūrėjas teigia: 80% darbo, tai bendravimas su klientais, atsakinėjimas į laiškus. Tai patvirtina situacija, kad net sulaukus prastų atsiliepimų, Makalius stengiasi išsiaiškinti ir išspręsti susidariusias problemas: http://rekvizitai.vz.lt/imone/traveldeals_lt/atsiliepimai/

Na ir trečia, nuolatinis įmonės tobulėjimas ir naujovių diegimas. Tai ne tik kelionių autobusais atgaivinimas, bet ir pirmos kelionių programėlės Lietuvoje pristatymas: http://www.makalius.lt/kelioniu-naujienos/makaliaus-programele/
Daug skeptiškų „rimtų“ verslininkų pastabų sulaukęs Makalius nesustojo ir toliau kuria planus: http://www.alfa.lt/straipsnis/15070904/apie-makaliu-vaikeli-tu-nieko-neismanai-apie-versla

Kviečiame pasidalinti nuomone ir įspūdžiais apie Makaliaus vykdomas keliones!

Prisijunkite prie diskusijos

Komentarų: 1

Įrašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *