Lekėčių bendruomenės valdybos narys

Lekėčiai – miestelis, kuriame augau bei baigiau vidurinę mokyklą. Taip susiklostė gyvenimas, kad ir vėl mano kelias pasuko į šią vietovę. Šiuo metu vienas iš mano tikslų – aktyviai įsijungti į Lekėčių bendruomenę ir prisidėti prie miestelio plėtojimo bei jo gyventojų socialinių problemų sprendimo.

2017 metų vasario 3 dieną vyko Lekėčių bendruomenės narių visuotinis susirinkimas ir jo metu man buvo pasiūlyta tapti Lekėčių bendruomenės asociacijos valdybos nariu. Su pasiūlymu sutikau, nes kaip ir minėjau esu nusiteikęs veikti miestelio bei jo gyventojų labui. Taip pat to pačio susirinkimo metu buvo iškelta ir mano kandidatūra užimti bendruomenės pirmininko pareigas. Visgi, po dviejų balsavimų rinkimus laimėjo iki šiol pareigas ėjęs asociacijos pirmininkas. Pirmojo balsavimo metu balsų skaičius buvo pasiskirstęs po lygiai – 11 prieš 11. Buvo smagu sulaukti palaikymo iš lekėtiškių.

Po keleto dienų (2017, vasario 6) įvyko ir pirmasis šių metų valdybos posėdis, kurio metu mano buvo patikėta rūpintis asociacijos veiklos viešinimo klausimais. Iki tol informacijos sklaida bei komunikacija buvo viena iš silpniausių asociacijos vietų. Ko pasekoje, bendruomenėje įvyko susiskaldymas bei dalies narių tarpe atsirado nepasitikėjimo ir nepasitenkinimo asociacijos valdybos atliekama veikla bei jos sprendimais.

Tikiuosi, kad mano atliekamas darbas valdyboje padės šią situaciją keisti į gerąją pusę ir asociacijos veikla atneš bendruomenei didesnę pridėtinę vertę. Apie tolimesnę savo veiklą Lekėčių bendruomenėje bei jos progresą pranešiu savo tinklaraštyje.

Jei dar nėra tekę lankytis Lekėčiuose, tuomet kviečiu “pakeliauti” po virtualų turą miestelio gatvėmis.

Įrašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *